Audi Q7

Artykuły - Audi Q7 (21)

 • Audi Q7 e-tron 3.0 TDI – połączenie dwóch światów

  Audi Q7 e-tron 3.0 TDI – połączenie dwóch światów

  Nie jest tajemnicą, że samochody hybrydowe najlepiej sprawdzają się w ruchu miejskim, a diesel pod maską jest idealny dla osób pokonujących długie trasy. A gdyby tak spróbować połączyć oba te pomysły na oszczędną jazdę?
 • ​Audi Q7 e-tron 3.0 TDI już w Polsce

  ​Audi Q7 e-tron 3.0 TDI już w Polsce

  Można już składać zamówienia na Audi Q7 w wersji hybrydowej, ładowanej z gniazdka. Tanio nie jest.
 • Audi Q7 z nowym, bazowym silnikiem

  Audi Q7 z nowym, bazowym silnikiem

  Gama flagowego SUVa Audi wzbogaciła się o najsłabszą odmianę, przy okazji obniżając cenę, za którą możemy dostać nowe Q7.
 • Audi prezentuje nowe Q7 e-tron quattro

  Audi prezentuje nowe Q7 e-tron quattro

  Duży SUV, który przyspiesza do 100 km/h w 6 s i spala średnio 1,7 l/100 km.
 • Audi Q7! Oto nowa generacja tego samochodu

  Audi Q7! Oto nowa generacja tego samochodu

  Audi zaprezentowało właśnie pierwsze oficjalnie zdjęcia nowej generacji swojego flagowego SUVa - modelu Q7.
 • Będzie Audi Q8

  Będzie Audi Q8

  Audi poinformowało właśnie, że w jej ofercie pojawią się dwa nowe modele segmentu SUV.
 • Z czym kojarzy ci się słowo "prestiż"? Z X6, Q7 a może Range Roverem?

  Z czym kojarzy ci się słowo "prestiż"? Z X6, Q7 a może Range Roverem?

  Przeciętny polski fan motoryzacji, zapytany o prestiżowe, duże SUV-y, wymieni BMW X6, Audi Q7, Porsche Cayenne, być może jeszcze Lexusa RX. No dobrze, a Range Rover?
 • Zawarcie znaczącej umowy

  Zarząd spółki Super Premium Cars S.A. ("Emitent") informuje, że podpisał umowę sprzedaży samochodu Audi q7 o wartości 299 999,00zł. Informacja została uznana za istotną ze względu na znaczną wartość transakcji w porównaniu do wartości kapitałów Emitenta. Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect." Osoby reprezentujące spółkę: Łukasz Bartłomiej Kob
 • Kłamał w sprawie Q7

  Kłamał w sprawie Q7

  Zaledwie dwa potrzebowali policjanci z Nieporętu, aby ustalić okoliczności rzekomej kradzieży audi Q7. W niedzielę do komisariatu zgłosił Sebastian T i złożył zawiadomienie o kradzieży pojazdu z parkingu niestrzeżonego w Białobrzegach.
 • Najoszczędniejszy range rover

  Najoszczędniejszy range rover

  Chociaż prestiżowe SUV-y kojarzą nam się dziś głównie z takimi autami jak porsche cayenne czy audi Q7, żaden z tych pojazdów nie powstałby, gdyby nie range rover.

Filmy - Audi Q7 (2)

 • Bezdenna głupota kierowcy Audi

  Dramatyczne nagranie zarejestrowane w chińskiej prowincji Jilin właśnie obiegło światowe agencje prasowe. Kierowca Audi Q7 nierozważnie postanowił przejechać po tafli zamarzniętego zbiornika retencyjnego. Niestety, cienki w tym miejscu lód załamał się pod SUV-em, który szybko zaczął pogrążać się w lodowatej wodzie… Na szczęście podróżującym autem mężczyźnie, kobiecie i dziecku udało się wyjść z tej groźnej sytuacji bez szwanku.
 • Q7 - doskonalenie doskonałości?

  Szkockie Ranczo w Skarboszewie i otaczająca go malownicza równina mazowiecka były miejscem polskiej premiery audi Q7 po liftingu. O samochodzie tym przeczytasz w serwisie motoryzacja.interia.pl