Gry - atlas

Artykuły - Atlas (4)

 • Atlas w końcu się ukazał - i rozczarował

  Atlas w końcu się ukazał - i rozczarował

  ​Ambitna sieciowa produkcja Atlas po wielu nieudanych próbach w końcu zadebiutowała na Steamie, zbierając - delikatnie mówiąc - chłodne przyjęcie. Recenzje są "w większości negatywne", a produkcja określana jest najczęściej jako "ARK: Survival Evolved z innymi teksturami". Nie jest dobrze.
 • Rzut oka na Atlas - MMO od twórców ARK: Survival Evolved

  Rzut oka na Atlas - MMO od twórców ARK: Survival Evolved

  ​Już jutro - w piątek, 21 grudnia - premierę na Steamie ma Atlas, obiecująca produkcja MMO od twórców ARK: Survival Evolved. Główne cechy? Przeogromny, otwarty świat do eksploracji, tematyka łącząca pirackie życie i żeglowanie po oceanach z elementami fantasy oraz tysiące osób na serwerze.
 • Nowy Maxtor - na razie testy

  Maxtor, jeden z bardziej liczących się producentów na rynku "twardzieli", rozpoczął dystrybucję próbnej serii dysków twardych SCSI 320 o dużej pojemności. Dostępne będą dwie wersje dysków, o nazwach Atlas 10K V i Atlas 15K II. Dyski z pierwszej wersji dostępne będą w pojemnościach 73 GB, 147 GB i 300 GB. Średni czas dostępu dla tych dysków ma wynosić 4 ms, maksymalny transfer to 89 MB/s, a gęstość upakowania danych na talerzu wynosi 73,5 GB. W przypadku Atlas 15K II do
 • Dwa dni... albo śmierć

  Studio Digital Illusions, trzymające pieczę nad świetnie zapowiadającą się grą rajdową "Rallisport Challenge 2", ogłosiło mediom branżowym, że w ścieżce dźwiękowej wspomnianej produkcji odnajdziemy m.in. debiutancki album solowy artysty, kompozytora, a zarazem muzyka - Toma Salta. Utwór "2 Days or Die" z albumu Atlas Plug usłyszymy m.in. w czołówce gry!