Sport - atlas

Artykuły - Atlas (300)

 • Mike Tyson i Fiodor Emelianenko przyjadą na "Wojnę"

  Mike Tyson i Fiodor Emelianenko przyjadą na "Wojnę"

  Już 19 listopada w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do kolejnej wielkiej gali MMA. Tym razem odbędzie się ona pod hasłem "Wojna polsko-ruska". Udział w gali weźmie kilku czołowych zawodników MMA, zaś na konferencję prasową do Polski przyjadą legendy sportów walki: Fiodor Emelianenko i "Żelazny" Mike Tyson!
 • Aleksandr Powietkin rywalem Tomasza Adamka?

  Aleksandr Powietkin rywalem Tomasza Adamka?

  Teddy Atlas, trener występującego w wadze ciężkiej Aleksandra Powietkina (19-0, 14 KO) i zarazem ekspert stacji ESPN, przedstawił subiektywny obraz obecnej sytuacji w wadze ciężkiej.
 • Oni wygrali bilety na galę KSW 14!

  Już 18 września w łódzkiej Atlas Arenie czołowi gladiatorzy MMA skrzyżują rękawice podczas czternastej edycji Konfrontacji Sztuk Walki. W naszym konkursie wzięło udział blisko tysiąc fanów MMA! Oto zwycięzcy!
 • Wygraj bilety na galę KSW 14!

  Już 18 września w łódzkiej Atlas Arenie czołowi gladiatorzy MMA skrzyżują rękawice podczas czternastej edycji Konfrontacji Sztuk Walki. Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na galę!
 • Pudzianowski - Esch na KSW 14

  Eric "Butterbean" Esch będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego na czternastej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Do pojedynku dojdzie 18 września w łódzkiej Atlas Arenie.
 • Castellani: Jesteśmy w stanie ograć Kubańczyków

  Trener reprezentacji Polski siatkarzy Daniel Castellani na piątkowej konferencji prasowej przed meczami Ligi Światowej z Kubą, jakie zostaną rozegrane w sobotę i w niedzielę w Łodzi zapewnił, że jego zespół jest gotowy podjąć skuteczną walkę z tym rywalem.
 • Skra koncentruje się na Final Four

  W sobotę i niedzielę w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się finałowy turniej Ligi Mistrzów siatkarzy z udziałem PGE Skry Bełchatów, Dynama Moskwa (Rosja), ACH Bled (Słowenia) i Trentino BetClic (Włochy). Ostatnie bilety na turniej trafią do sprzedaży w środę.
 • Finał Ligi Mistrzów przy pełnych trybunach

  Finał Ligi Mistrzów przy pełnych trybunach

  W sobotę i niedzielę w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się finałowy turniej Ligi Mistrzów siatkarzy z udziałem PGE Skry Bełchatów, Dynama Moskwa, ACH Bled (Słowenia) i Trentino BetClic (Włochy). Organizatorzy zapowiadają, że każdy mecz obejrzy 13,5 tys. widzów.
 • "Skra może być najlepsza w Europie"

  Prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki jest przekonany, że jego zespół stać na odegranie kluczowej roli w zbliżającym się finałowym turnieju Ligi Mistrzów siatkarzy. Jego zdaniem mistrzowie Polski mogą sięgnąć po tytuł najlepszej drużyny Europy.
 • Atlas: Sosnowski będzie miał szczęście jeśli wytrzyma dwie rundy

  Atlas: Sosnowski będzie miał szczęście jeśli wytrzyma dwie rundy

  Teddy Atlas, trener pretendenta do pasa IBF wagi ciężkiej - Aleksandra Powietkina (19-0, 14 KO), wypowiedział się na temat majowej walki o pas WBC w królewskiej kategorii. Naprzeciw 38-letniego mistrza Witalija Kliczko (39-2, 37 KO) stanie dzierżący pas EBU pretendent - Albert Sosnowski (45-2, 27 KO).