atlas

Artykuły - Atlas (447)

 • Atlas w końcu się ukazał - i rozczarował

  Atlas w końcu się ukazał - i rozczarował

  ​Ambitna sieciowa produkcja Atlas po wielu nieudanych próbach w końcu zadebiutowała na Steamie, zbierając - delikatnie mówiąc - chłodne przyjęcie. Recenzje są "w większości negatywne", a produkcja określana jest najczęściej jako "ARK: Survival Evolved z innymi teksturami". Nie jest dobrze.
 • Rzut oka na Atlas - MMO od twórców ARK: Survival Evolved

  Rzut oka na Atlas - MMO od twórców ARK: Survival Evolved

  ​Już jutro - w piątek, 21 grudnia - premierę na Steamie ma Atlas, obiecująca produkcja MMO od twórców ARK: Survival Evolved. Główne cechy? Przeogromny, otwarty świat do eksploracji, tematyka łącząca pirackie życie i żeglowanie po oceanach z elementami fantasy oraz tysiące osób na serwerze.
 • Największy program badawczy morskich głębin właśnie ruszył

  Największy program badawczy morskich głębin właśnie ruszył

  Właśnie wystartował jeden z największych i najambitniejszych programów badawczych morskich głębin. ATLAS jest finansowany przez Komisję Europejską.
 • Boston Dynamics własnością firmy Google

  Boston Dynamics własnością firmy Google

  Google kupił firmę Boston Dynamics – producenta zaawansowanych technologicznie robotów – donosi serwis The Verge.
 • Astronauci będą latać zmodyfikowaną rakietą Atlas V?

  Astronauci będą latać zmodyfikowaną rakietą Atlas V?

  Misje promów NASA zostały oficjalnie zakończone i amerykańscy astronauci będą teraz latać rosyjskimi statkami, aby dostać się na Międzynarodową Stację Kosmiczną. NASA jednak nie rezygnuje i ma już inny sposób na załogowe loty na orbitę.
 • Mike Tyson i Fiodor Emelianenko przyjadą na "Wojnę"

  Mike Tyson i Fiodor Emelianenko przyjadą na "Wojnę"

  Już 19 listopada w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do kolejnej wielkiej gali MMA. Tym razem odbędzie się ona pod hasłem "Wojna polsko-ruska". Udział w gali weźmie kilku czołowych zawodników MMA, zaś na konferencję prasową do Polski przyjadą legendy sportów walki: Fiodor Emelianenko i "Żelazny" Mike Tyson!
 • Atlas Estates Limited Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie zwołane na 15 października 2010 r. - podjęte uchwały

  Raport bieżący nr 30/2010Podstawa prawna: Inne uregulowania Rada Dyrektorów Atlas Estates Limited ("Spółka") niniejszym informuje, że na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się 15 października 2010 r. ("NWZ") została podjęta Specjalna Uchwała o wycofaniu z obrotu akcji zwykłych Spółki notowanych na AIM na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) o następującej treści: UCHWAŁA SPECJALNA Zgodnie z Zasadą 41 Regulaminu Spółek AIM niniejszym postanawia
 • Informacja aktualizująca na temat transakcji zbycia portfela inwestycyjnego na Słowacji.

  Raport bieżący nr 29/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Atlas Estates Limited (dalej "Spółka" lub "Atlas") informuje, iż sfinalizowanie umowy zbycia aktywów inwestycyjnych Spółki na Słowacji, jak przekazywano we wcześniejszych raportach bieżących, ulega dalszym opóźnieniom. Rada Dyrektorów niniejszym informuje, że sprzedaż dwóch z trzech aktywów Spółki wchodzących w skład portfela inwestycyjnego na Słowacji została sfinalizowan
 • Aleksandr Powietkin rywalem Tomasza Adamka?

  Aleksandr Powietkin rywalem Tomasza Adamka?

  Teddy Atlas, trener występującego w wadze ciężkiej Aleksandra Powietkina (19-0, 14 KO) i zarazem ekspert stacji ESPN, przedstawił subiektywny obraz obecnej sytuacji w wadze ciężkiej.
 • Zaprezentowano największą książkę na świecie

  Zaprezentowano największą książkę na świecie

  Na 62. Międzynarodowych Targach Książki we Frankfurcie nad Menem zaprezentowano gigantyczny atlas - największą książkę, jaką kiedykolwiek wydano na świecie. Pozycja kosztuje 100 tysięcy dolarów.