atak zimy

Artykuły - Atak zimy (76)

 • USA: Kolejny atak zimy na północno wschodnie stany

  USA: Kolejny atak zimy na północno wschodnie stany

  Mieszkańcy północno wschodnich stanów USA jeszcze nie odkopali się z zasp pozostawionych przez poprzednie ataki zimy, a już w sobotę nadszedł kolejny. Meteorolodzy ostrzegają przed dalszymi dużymi opadami śniegu.
 • Japonia: Śnieg nadal paraliżuje Tokio i okolice

  Japonia: Śnieg nadal paraliżuje Tokio i okolice

  Kolejny dzień opady śniegu w Tokio i przyległym regionie spowodowały w niedzielę zakłócenia w transporcie. Odwołano część pociągów dużej prędkości i ponad 300 lotów krajowych ze stołecznego lotniska Haneda. W sobotę i niedzielę zginęło w Japonii 11 osób.
 • Sytuacja na Lubelszczyźnie poprawia się

  Sytuacja na Lubelszczyźnie poprawia się

  Sytuacja na Lubelszczyźnie poprawia się. Jak informuje Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, wszystkie drogi krajowe i wojewódzkie są przejezdne. Utrudnienia komunikacyjne występują jednak nadal na drogach powiatowych i gminnych.
 • "Dopiero po gafie premiera zrobiło się show"

  "Dopiero po gafie premiera zrobiło się show"

  - Bezskutecznie prosiliśmy o pomoc wojewodę, nikt z rządu nie reagował dopóki premier nie popełnił gafy o ataku zimy na Lubelszczyźnie - powiedział RMF FM Józef Kuropatwa, starosta powiatu hrubieszowskiego. Jest oburzony, że minister administracji i cyfryzacji zarzuca władzom samorządowym opieszałość w odśnieżaniu dróg i docieraniu do odciętych od świata miejscowości.
 • Policja: W weekend z wychłodzenia zmarły dwie osoby

  Policja: W weekend z wychłodzenia zmarły dwie osoby

  W weekend z wychłodzenia zmarły w Polsce dwie osoby, a od początku roku 48 osób - wynika z najnowszych danych Komendy Głównej Policji. MSW apeluje o rozwagę i zwracanie uwagi na osoby bezdomne i starsze.
 • Atak zimy w Austrii

  Atak zimy w Austrii

  Atak zimy sparaliżował Austrię. W wypadkach zginęły 4 osoby, w odciętych od świata miejscowościach jest kilkudziesięciu Polaków.
 • Atak zimy na płn. USA i Kanadę

  Atak zimy na płn. USA i Kanadę

  Setki tysięcy gospodarstw domowych w Kanadzie i północnych rejonach USA zostało pozbawionych prądu przez silne opady śniegu, śniegu z deszczem i marznącego deszczu. Naprawa zniszczonych przez nawisy lodowe sieci przesyłowych może potrwać nawet kilka dni.
 • Atak zimy, mieszkańcy zaskoczeni. Największe opady od 1953 r.

  Atak zimy, mieszkańcy zaskoczeni. Największe opady od 1953 r.

  Zima zaskoczyła mieszkańców Izraela i Palestyńczyków. Opady śniegu w Jerozolimie, największe od 1953 roku, sparaliżowały w czwartek komunikację miejską, nie kursują też autobusy dalekobieżne, zamknięto szkoły. W regionie zanotowano silne wiatry i ulewy.

Filmy - Atak zimy (28)