Atak paniki 2018

Synonimy:
Atak paniki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Atak paniki 2018 (9)

 • "Atak paniki" w konkursie głównym w Karlowych Warach

  "Atak paniki" w konkursie głównym w Karlowych Warach

  "Atak paniki" Pawła Maślony znalazł się w gronie filmów, które rywalizować będą o Kryształowy Glob - główna nagrodę festiwalu filmowego w Karlowych Warach. W konkursie East of the West znalazły się „53 wojny” Ewy Bukowskiej oraz „Via Carpatia” Klary Kochańskiej i Kaspra Bajona.
 • Artur Żmijewski: Nie jestem cholerykiem

  Artur Żmijewski: Nie jestem cholerykiem

  Arturowi Żmijewski bliżej do oazy spokoju niż do choleryka. Kłębkiem nerwów jest natomiast Andrzej, bohater, którego aktor kreuje w "Ataku paniki".
 • "Atak paniki": Nie zapomnisz tego

  "Atak paniki": Nie zapomnisz tego

  Pełnometrażowy debiut fabularnym Pawła Maślony "Atak paniki" trafi na ekrany kin 19 stycznia 2018. Możemy już oglądać zwiastun produkcji.
 • Paweł Maślona odebrał nagrodę Perspektywa im. Janusza Morgensterna

  Paweł Maślona odebrał nagrodę Perspektywa im. Janusza Morgensterna

  - Chcę mówić swoim językiem i myślę, że wielu osobom ten język wydał się ciekawy i prawdziwy - powiedział reżyser Paweł Maślona, odbierając w poniedziałek nagrodę Perspektywa im. Janusza Morgensterna dla debiutujących reżyserów. Maślona został uhonorowany za film "Atak paniki".
 • Paweł Maślona: Oczekiwanie na katastrofę

  Paweł Maślona: Oczekiwanie na katastrofę

  - Zrobić film, który będzie atakiem paniki - Paweł Maślona tłumaczy, jakie wyzwanie towarzyszyło mu przy realizacji fabularnego debiutu. - Historie składające się na ten obraz miały oddawać całość pewnego tripu - jakbyś wszedł do pociągu, który zaczyna przyspieszać aż do momentu, w którym staje się to nie do wytrzymania. To jest w gruncie rzeczy film trochę katastroficzny - mówi o nadchodzącej katastrofie - dodaje reżyser "Ataku paniki". Film trafi na ekrany kin 19 stycznia 2018.
 • Magdalena Popławska: Skrajne emocje są mi bliskie

  Magdalena Popławska: Skrajne emocje są mi bliskie

  Na "Atak paniki", porównywany do nominowanych do Oscara argentyńskich "Dzikich historii" Damiána Szifróna, składa się kilka odrębnych opowieści, które w finale dochodzą do jednego wspólnego punktu. - To swego rodzaju układanka, przypominająca nieco kostkę Rubika - mówi Magdalena Popławska, która za swoją kreację w debiucie Pawła Maślony odebrała Złotego Lwa dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Z aktorką udało nam się porozmawiać podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
 • "Atak paniki" [recenzja]: Dzikie historie

  "Atak paniki" [recenzja]: Dzikie historie

  Jeśli jest coś, czego brakuje większości polskich debiutów filmowych, jest to energia, która w mig skupiłaby uwagę wszystkich widzów na sali. Tej siły nie są w stanie zastąpić ani artystyczne aspiracje, ani zanurzenie we współczesnych problemach. „Atak paniki” wybiera jednak drogę „Córek dancingu” Agnieszki Smoczyńskiej i ma do rozdania tyle emocji, że spokojnie mógłby obdzielić nimi kilka tytułów. Pełnometrażowy debiut Pawła Maślony to prawdziwa filmowa petarda.
 • "Atak paniki" w kinach w styczniu 2018

  "Atak paniki" w kinach w styczniu 2018

  Pełnometrażowy debiut fabularnym Pawła Maślony "Atak paniki" trafi na ekrany kin w styczniu 2018.
 • Artur Żmijewski w "Ataku paniki"

  Artur Żmijewski w "Ataku paniki"

  Rozpoczęły się zdjęcia do komedii "Atak paniki" w reżyserii debiutanta Pawła Maślony. To wielowątkowa historia pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają ataku paniki. W rolach głównych zobaczymy: Dorotę Segdę i Artura Żmijewskiego.

Zdjęcia - Atak paniki 2018 (6)

 • film.interia.pl
  "Atak paniki"
 • film.interia.pl
  "Atak paniki"
 • film.interia.pl
  "Atak paniki"
 • film.interia.pl
  "Atak paniki"
 • film.interia.pl
  "Atak paniki"
 • film.interia.pl
  "Atak paniki"

Filmy - Atak paniki 2018 (5)