atak nożownika

Artykuły - Atak nożownika (8)

 • Chiny: Atak nożownika w szpitalu. Nie żyje 7 osób

  Siedem osób, w tym sześć pielęgniarek, zginęło w czwartek wskutek ataku nożownika w szpitalu w Beidaihe, bardzo popularnym wśród elit rządzących nadmorskim kurorcie na północnym wschodzie Chin - poinformowała agencja Xinhua.
 • Świnoujście: Atak nożownika na przeprawie promowej

  Atak nożownika na przeprawie promowej w Świnoujściu. Wieczorem poważnie ranny w brzuch został 49-latek ze Świnoujścia.
 • Atak nożownika w Nowej Hucie

  Atak nożownika w Nowej Hucie

  Krakowska policja szuka 25-latka, który rano zaatakował ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem, swojego rówieśnika w Nowej Hucie. Życiu rannego nic nie grozi. Sprawca może być pod wpływem narkotyków.
 • RMF24: Ranił syna biznesmena i ochroniarza. Jest areszt

  RMF24: Ranił syna biznesmena i ochroniarza. Jest areszt

  Na trzy miesiące trafił do aresztu 21-latek z Gdyni, który ranił nożem syna znanego biznesmena i jego ochroniarza. Taką decyzją podjął dziś Sąd Rejonowy w Sopocie. Mikołajowi P. grozi do 10 lat więzienia.
 • Atak nożownika w Nowym Jorku

  Atak nożownika w Nowym Jorku

  Czworo dzieci oraz 37-letnia kobieta zostało znalezionych martwych na Brooklynie w Nowym Jorku. Wszystkie ofiary miały rany kłute górnych części ciała.
 • Atak nożowników na osiedlu. 23-latek trafił do szpitala

  Atak nożowników na osiedlu. 23-latek trafił do szpitala

  Kolejny atak nożowników. Kilkadziesiąt minut temu na osiedlu Albertyńskim w Nowej Hucie został zaatakowany 23-letni mężczyzna.
 • Atak nożownika w Bydgoszczy - ranny sportowiec

  Uzbrojony w nóż mężczyzna zaatakował i zranił Wiktora Franca, bydgoskiego sportowca. Do zdarzenia doszło we wtorek na ul. Mazowieckiej w centrum Bydgoszczy - podała "Gazeta Pomorska".
 • Atak nożownika w bytomskim parku

  Atak nożownika w bytomskim parku

  Zarzuty m.in. usiłowania zabójstwa, uszkodzenia ciała, napaści na policjanta oraz stosowania gróźb karalnych usłyszał dziś 27-latek, który agresywnie zachowywał się w bytomskim parku, a potem ranił dwie osoby, m.in. policjanta po służbie.