asystent

Synonimy:
asystenci,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Asystent (190)

 • Pielęgniarki przeciwko asystentowi medycznemu: Kompetencje krzyżują się

  Pielęgniarki przeciwko asystentowi medycznemu: Kompetencje krzyżują się

  Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych przekazały stanowisko w sprawie wprowadzenia do kwalifikacji zawodów szkolnictwa zawodowego nowego zawodu - asystenta medycznego.
 • Lekarze chcą utworzenia zawodu asystenta lekarza

  Lekarze chcą utworzenia zawodu asystenta lekarza

  Okręgowa Rada Lekarska w Katowicach podjęła stanowisko w sprawie utworzenia zawodu asystenta lekarza. Inicjatywa utworzenia zawodu asystenta lekarza zrodziła się w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu - pomysłodawcą przeniesienia na grunt polski zawodu, który z powodzeniem funkcjonuje już w wielu krajach na świecie, jest dr hab. n. med. Michał Zembala. Inicjatywę poparła ORL w Katowicach.
 • 44 tys. rodzin skorzystało z pomocy asystentów rodziny

  44 tys. rodzin skorzystało z pomocy asystentów rodziny

  W 2017 r. samorządy zatrudniały prawie 4 tys. asystentów rodziny - o 1,8 proc. więcej niż w 2016 r. i o 4,1 proc. więcej niż w 2015 r - podało Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. W 2017 r. z takiego wsparcia skorzystało ponad 44 tys. rodzin.
 • Asystenci zarządu mają coraz więcej obowiązków

  Asystenci zarządu mają coraz więcej obowiązków

  ​Nie tylko kompetencje zawodowe, lecz także umiejętności miękkie są niezbędne do tego, by być asystentem zarządu. Większość zatrudnionych na tym stanowisku ma duże umiejętności komunikacyjne. Dla pracodawców istotne są również zdolności organizacyjne i umiejętność dokonania gradacji priorytetów podczas organizacji zadań, a z racji na bliską współpracę z przełożonym również ważne są cechy osobowościowe.
 • Office Management Meeting - ogólnopolskie spotkanie office managerów i asystentów zarządu

  Donald Trump powiedział "Jeśli chcesz zrobić dobry biznes, najpierw zatrudnij dobrą asystentkę." Tę opinię, jednego z najbogatszych i najbardziej przedsiębiorczych managerów na świecie, można odnieść nie tylko do asystentów zarządu, ale również do of?ce managerów. Obie grupy pełnią niejednokrotnie funkcję niezastąpionych doradców w biznesie swoich przełożonych.
 • Sejm łagodzi kryteria dostępu do zawodu asystenta sędziego

  Sejm łagodzi kryteria dostępu do zawodu asystenta sędziego

  Łatwiejszy dostęp do zawodu asystenta sędziego. Sejm uchwalił zmianę ustawy o sądach powszechnych, która łagodzi kryteria dostępu do tego zawodu wprowadzone ustawą z 2009 roku.
 • HTC szykuje własną wersję Siri

  HTC szykuje własną wersję Siri

  Wszystko wskazuje na to, że telefony komórkowe przyszłości będą powszechnie wykorzystywać możliwości głosowych asystentów. Apple ma swoją Siri, Samsung S Voice, LG debiutuje z Quick Voice, a do tego grona wkrótce dołączy HTC.
 • Sędziowie będą pracować bez asystentów

  Ministerstwo Sprawiedliwości kasuje stanowiska asystentów sędziów lub przekształca w posady urzędnicze - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Dwoje asystentów Kurskiego wykluczonych z PiS

  Dwoje asystentów Kurskiego wykluczonych z PiS

  Za "działanie na szkodę partii poprzez współpracę z europosłem Jackiem Kurskim" zostało wykluczonych z PiS dwoje lokalnych działaczy z Elbląga, pracujących jako asystenci u eurodeputowanego Solidarnej Polski.
 • Święta, święta i po pracy

  Święta, święta i po pracy

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Kupno choinki, karpia czy prezentów świątecznych to duże obciążenie dla domowego budżetu. Tym, którzy muszą "dorobić" w tym okresie, naprzeciw wychodzi rynek pracy. Możliwości jest bardzo wiele...

Filmy - Asystent (2)