Asus

Artykuły - Asus (315)

 • Asus ROG Phone 3 zadebiutuje 22 lipca

  Asus ROG Phone 3 zadebiutuje 22 lipca

  Nowa wersja smartfona przeznaczonego dla graczy trafi do sprzedaży w dniu swojej oficjalnie zapowiedzianej premiery 22 lipca. Początkowo urządzenie będzie dostępne jedynie w Indiach.
 • ASUS ROG Zephyrus z wyświetlaczem na klapie laptopa

  ASUS ROG Zephyrus z wyświetlaczem na klapie laptopa

  ASUS wprowadza na rynek laptopa, do którego podczas konfiguracji można dodać dość niecodzienną opcję – konkretniej chodzi o wyświetlacz pokazujący treści na klapie urządzenia.
 • ASUS ROG Zephyrus G14 - test laptopa

  ASUS ROG Zephyrus G14 - test laptopa

  Jeśli chcecie mieć laptopa, który jest pokazem możliwości technologicznych i jednocześnie świetnie wygląda, to trudno o lepszy wybór niż seria Zephyrus od ASUSa.
 • Asus TUF Gaming A15 - test laptopa dla graczy z Ryzenem na pokładzie

  Asus TUF Gaming A15 - test laptopa dla graczy z Ryzenem na pokładzie

  Czy mobilne układy APU dla graczy mają szansę narobić na rynku takiego zamieszania jak Ryzeny w przypadku komputerów stacjonarnych? Początkowo trudno było w to uwierzyć, ale kolejne testy pokazują, że to całkiem możliwe.
 • ​ASUS TUF Gaming A15 oraz A17 - laptopy gamingowe z AMD Zen 2

  ​ASUS TUF Gaming A15 oraz A17 - laptopy gamingowe z AMD Zen 2

  ASUS zaprezentował najnowszą rodzinę laptopów TUF Gaming wyróżniających się większą wydajnością i wszechstronnością Wyposażone w 15-calowe matryce laptopy TUF Gaming A15 i F15, a także 17-calowe modele A17 i F17 mają interesującą cenę.
 • ASUS prezentuje laptopy Zephyrus Duo 15 i Strix SCAR 17

  ASUS prezentuje laptopy Zephyrus Duo 15 i Strix SCAR 17

  ASUS zaprezentował dwa nowe laptopy – jeden z nich wykorzystuje oryginalną konstrukcję pozwalającą na użytkowanie dwóch wyświetlaczy jednocześnie.
 • ASUS przedstawia kartę graficzną Dual GeForce RTX 2070 MINI

  ASUS przedstawia kartę graficzną Dual GeForce RTX 2070 MINI

  Firma ASUS zaprezentowała kartę graficzną zaprojektowaną specjalnie dla zestawów komputerowych Intel NUC 9 Extreme Kit i Intel NUC 9 Pro Kit. Oferuje ona wysoką wydajność i niższe temperatury w obudowie o niewielkich rozmiarach.
 • ASUS ZenBook 14 z ScreenPad 2.0 - polska premiera

  ASUS ZenBook 14 z ScreenPad 2.0 - polska premiera

  Zaprezentowane po raz pierwszych na tegorocznych targach Computex najnowsze laptopy ZenBook 14 (UX434) wyposażone w rozwiązanie ASUS ScreenPad 2.0 są już dostępne w sprzedaży w Polsce w cenie od 4 199 zł.
 • ASUS TUF Gaming FX505DV - test najtańszego laptopa z RTX 2060

  ASUS TUF Gaming FX505DV - test najtańszego laptopa z RTX 2060

  Na rynku laptopowym jest miejsce dla wielu marek, ale tylko nieliczne mogą się pochwalić wieloletnim uznaniem i zaufaniem graczy - jedną z nich jest z pewnością Asus, który specjalnie dla swoich najbardziej wymagających użytkowników stworzył markę TUF Gaming.
 • ASUS VG279Q - test gamingowego monitora IPS Full HD z szybką matrycą 144 Hz

  ASUS VG279Q - test gamingowego monitora IPS Full HD z szybką matrycą 144 Hz

  ​Segment gamingowych monitorów przeżywa ostatnio prawdziwy rozkwit, bo dosłownie co chwilę dołączają do niego kolejni producenci. Oznacza to, że starzy wyjadacze nie mogą być już pewni swoich pozycji liderów i coraz częściej muszą odpierać ataki świeżaków, którzy bez kompleksów stają z nimi w szranki, dostarczając świetne produkty.

Zdjęcia - Asus (5)

Filmy - Asus (6)