Asseco Resovia

Artykuły - Asseco Resovia (426)

 • PlusLiga siatkarzy: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2:3

  PlusLiga siatkarzy: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2:3

  W meczu otwierającym 3. kolejkę PlusLigi siatkarze GKS Katowice przegrali z Asseco Resovią 2:3. Drużyna z Podkarpacia pewnie wygrała dwa pierwsze sety, ale katowiczanie tradycyjnie już zdołali doprowadzić do tie-breaka. W nim górą była jednak ekipa z Podkarpacia, która zanotowała pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie.
 • PlusLiga. Grzegorz Kosok odchodzi z Asseco Resovii

  PlusLiga. Grzegorz Kosok odchodzi z Asseco Resovii

  Grzegorz Kosok w rozpoczynającym się niebawem sezonie PlusLigi nie zagra w barwach Asseco Resovii. Umowa ze środkowym została rozwiązana za porozumieniem stron. Kosok grał w rzeszowskim klubie w latach 2009-2014, a po pięciu latach przerwy wrócił do stolicy Podkarpacia w 2019 roku.
 • PlusLiga. Paweł Woicki ponownie zagra w Asseco Resovii

  PlusLiga. Paweł Woicki ponownie zagra w Asseco Resovii

  Paweł Woicki podpisał dwuletni kontrakt z Asseco Resovią - poinformował rzeszowski klub występujący w ekstraklasie siatkarzy. Ostatnie pięć sezonów były reprezentacyjny rozgrywający spędził w Indykpolu AZS Olsztyn.
 • Plusliga. Asseco Resovia rozwiązała kontrakt z Tomasem Rousseaux

  Plusliga. Asseco Resovia rozwiązała kontrakt z Tomasem Rousseaux

  Asseco Resovia za porozumieniem stron rozwiązała obowiązujący do 2021 roku kontrakt z reprezentantem Belgii Tomasem Rousseaux - poinformował występujący w siatkarskiej PlusLidze klub. 26-letni przyjmujący spędził w rzeszowskiej drużynie jeden sezon.
 • PlusLiga. Jeffrey Jendryk środkowym Asseco Resovii

  PlusLiga. Jeffrey Jendryk środkowym Asseco Resovii

  ​Amerykański środkowy Jeffrey Jendryk podpisał dwuletni kontrakt z Asseco Resovią - poinformował klub występujący w siatkarskiej ekstraklasie. 24-latek ostatnio bronił barw Berlin Recycling Volleys.
 • PlusLiga. Tammemaa środkowym Resovii, kolejny Estończyk w zespole

  PlusLiga. Tammemaa środkowym Resovii, kolejny Estończyk w zespole

  Środkowy Timo Tammemaa podpisał roczny kontrakt z Asseco Resovią - poinformował występujący w PlusLidze klub. To drugi siatkarz reprezentacji Estonii, który dołączył do rzeszowskiej drużyny przed nowym sezonem.
 • PlusLiga. Robert Taht dołączył do Asseco Resovii

  PlusLiga. Robert Taht dołączył do Asseco Resovii

  ​Estoński siatkarz Robert Taht podpisał roczny kontrakt z Asseco Resovą - poinformował rzeszowski klub na Twitterze. 26-letni przyjmujący już wcześniej występował w Polsce - w latach 2015-18 bronił barw Cuprum Lubin. Ostatnio był zawodnikiem Sir Safety Perugia.
 • PlusLiga siatkarzy. Olieg Achrem zakończył karierę

  PlusLiga siatkarzy. Olieg Achrem zakończył karierę

  Białoruski siatkarz Olieg Achrem poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o zakończeniu sportowej kariery. 37-letni przyjmujący, który posiadał również polskie obywatelstwo, ostatnio był zawodnikiem Asseco Resovii.
 • PlusLiga siatkarzy. Alberto Giuliani trenerem Asseco Resovii

  PlusLiga siatkarzy. Alberto Giuliani trenerem Asseco Resovii

  Włoch Alberto Giuliani został trenerem siatkarzy Asseco Resovii, którzy w zakończonych przedwcześnie w tym roku rozgrywkach spisali się poniżej oczekiwań. 55-letni szkoleniowiec poprowadzi zespół w sezonie 2020/21. Umowa została podpisana na rok.
 • Marcin Możdżonek nie jest już zawodnikiem Asseco Resovii

  Marcin Możdżonek nie jest już zawodnikiem Asseco Resovii

  Marcin Możdżonek, który od trzech i pół miesiące nie gra z powodu kontuzji kolana, nie jest już siatkarzem Asseco Resovii Rzeszów - poinformował klub. Kontakt ze środkowym, który występował w zespole z Podkarpacia od 2016 roku, rozwiązano za porozumieniem stron.

Filmy - Asseco Resovia (1)