Ashton Kutcher

Artykuły - Ashton Kutcher (101)

 • Brat Ashtona Kutchera ma porażenie mózgowe. "Byłem na niego wściekły"

  Brat Ashtona Kutchera ma porażenie mózgowe. "Byłem na niego wściekły"

  Słynny aktor w 2003 roku wyznał publicznie, że jego brat Michael cierpi na porażenie mózgowe. Teraz bliźniak gwiazdora zdecydował się opowiedzieć o tym, jak wówczas zareagował na to, co zrobił Ashton. "Byłem na niego wściekły. Nie chciałem być twarzą tej choroby. Sam nigdy o tym nie mówiłem" - stwierdził w rozmowie z "Today" Michael Kutcher. Dodał jednak, że sławny brat wyświadczył mu tym wyznaniem ogromną przysługę.
 • Demi Moore rozebrała się do sesji zdjęciowej

  Demi Moore rozebrała się do sesji zdjęciowej

  Amerykańska aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Harper's Bazaar”. 57-letnia kobieta wygląda zachwycająco.
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Od przyjaźni do miłości

  Mila Kunis i Ashton Kutcher: Od przyjaźni do miłości

  Kiedy zaczęli się spotykać, obiecali sobie, że nigdy nie wezmą ślubu. Dwa lata później Mila Kunis i Ashton Kutcher byli już małżeństwem. Uroczystość odbyła się 4 lipca 2015 roku z dala od blasku fleszy. Obrączki kupili w popularnym sklepie internetowym. Tanie, ale idealne.
 • Ashton Kutcher i Mila Kunis rozstali się?

  Ashton Kutcher i Mila Kunis rozstali się?

  Media za oceanem aż zawrzały! Ashton Kutcher i Mila Kunis rozstali się? Jak donosi magazyn "In Touch Weekly" Kunis nie wytrzymała i wraz z dziećmi wyprowadziła się od aktora. Jaka jest prawda? Zobaczcie komentarz pary!
 • Ashton Kutcher będzie zeznawał przed sądem

  Ashton Kutcher będzie zeznawał przed sądem

  Aktor Ashton Kutcher może zostać powołany na świadka w procesie seryjnego mordercy Michaela Gargiulo. Mężczyzna jest podejrzewany między innymi o zabójstwo Ashley Ellerin, z którą spotykał się gwiazdor seriali "Różowe lata siedemdziesiąte" oraz "Dwóch i pół".
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali rodzicami po raz drugi

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali rodzicami po raz drugi

  Powiększyła się rodzina Mili Kunis i Ashtona Kutchera. Magazyn „People” donosi, że aktorka urodziła syna. Gwiazdorska para ma już 2-letnia córeczkę Wyatt. Mila i Ashton pobrali się w lipcu 2015 roku. Oboje wielokrotnie podkreślali w mediach, że marzą o dużej rodzinie. Gratulujemy!
 • Gwiazdy w hołdzie Garry'emu Marshallowi

  Gwiazdy w hołdzie Garry'emu Marshallowi

  Największe hollywoodzkie gwiazdy wyraziły swój żal po śmierci reżysera "Pretty Woman", Garry'ego Marshalla. "Straciliśmy niezwykłego człowieka i mistrza w opowiadaniu historii" - napisał aktor Ashton Kutcher. Garry Marshall zmarł we wtorek, 19 lipca, w wieku 81 lat, wskutek komplikacji po zapaleniu płuc.
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher zostaną ponownie rodzicami

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostaną ponownie rodzicami

  Mila Kunis i Ashton Kutcher oczekują narodzin ich drugiego dziecka. Gwiazdorska para ma już niespełna 2-letnią córeczkę Wyatt Isabelle.
 • Kunis i Kutcher trzymają w domu broń

  Kunis i Kutcher trzymają w domu broń

  Aktorka Mila Kunis przyznała ostatnio, że w swoim domu trzyma broń, aby bronić się przed agresywnymi stalkerami.
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli sekretny ślub

  Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli sekretny ślub

  Ashton Kutcher (37) i Mila Kunis (31) są już mężem i żoną. Hollywoodzka para wzięła sekretny ślub podczas Weekendu Niepodległości (3-5 lipca 2015).

Filmy - Ashton Kutcher (1)

 • "Jobs" - fragment filmu

  Biografia jednego z największych wizjonerów dwudziestego wieku. Steve Jobs nie ukończył college'u, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu firmy Apple i zrobieniu oszałamiającej kariery.