Artur Szalpuk

Artykuły - Artur Szalpuk (43)

Filmy - Artur Szalpuk (10)

 • Artur Szalpuk dla Interii: Myślimy o złotym medalu. Wideo

  Trzeba stawiać sobie najwyższe cele, a co będzie to zobaczymy na koniec sezonu. Niejednokrotnie bywało już tak, że montowano mocne drużyny, a sukcesów nie było - mówi w rozmowie z Interią nowy przyjmujący Vervy Warszawa Orlen Paliwa Artur Szalpuk. Za dwa tygodnie startuje siatkarska Plus Liga. Transmisje rozgrywek na sportowych kanałach Polsatu.
 • Artur Szalpuk dla Interii: Nie jestem pewien, czy psychicznie wypoczęliśmy. Wideo

  Fizycznie na pewno odpoczęliśmy, ale nie wiem, czy psychicznie, bo zamknięcie w jednym pomieszczeniu przez tak długi czas nie jest dobre. Osobiście wolałbym trenować i grać. Dlaczego wybrałem Vervę Warszawa Orlen Paliwa? To jest ciekawa drużyna z dobrym trenerem i mam nadzieję, że wiele osiągniemy. Warszawa to moje miasto. Nie kryję także, że sytuacja na świecie trochę zmieniła karty i w momencie w którym podejmowałem decyzję, to była to najlepsza decyzja. Pozytywnie oceniam ostatnie zgrupowania naszej reprezentacji - mówi w rozmowie z Interią nowy przyjmujący Vervy Warszawa Orlen Paliwa Artur Szalpuk. Za dwa tygodnie startuje siatkarska Plus Liga. Transmisje rozgrywek na sportowych kanałach Polsatu.
 • Siatkówka. Szalpuk: Dobrze to przepracowaliśmy. Wideo

  Artur Szalpuk podsumowuje przygotowania do nowego siatkarskiego sezonu podczas zgrupowania w Spale.
 • Szalpuk: Może nie widać, ale trochę mnie to krępuje. Wideo

  - Nie odkryję Ameryki mówiąc, że najważniejsza w tym sezonie była kwalifikacja na igrzyska. Dzięki temu w styczniu nie musimy się znowu spotykać i jechać na kolejny turniej - powiedział do kamery Interii Artur Szalpuk, reprezentant Polski w siatkówce, podsumowując świetny rok w wykonaniu drużyny narodowej.