Artur Płatek

Artykuły - Artur Płatek (10)

 • Górnik Zabrze. Artur Płatek: Sakho chce zarabiać mniej od Angulo

  Górnik Zabrze. Artur Płatek: Sakho chce zarabiać mniej od Angulo

  - Zrobiliśmy zimą przemyślane transfery. Przyjście greckich zawodników to nie było "last minute", bo ktoś sobie coś przypomniał - powiedział koordynator pionu sportowego Górnika Zabrze Artur Płatek.
 • Górnik Zabrze. Kluby Ekstraklasy chcą pozyskać Igora Angulo

  Górnik Zabrze. Kluby Ekstraklasy chcą pozyskać Igora Angulo

  Jak mówi odpowiedzialny za transfery w Górniku Zabrze Artur Płatek, kluby Ekstraklasy pytają o możliwość pozyskania Igora Angulo. Doświadczony napastnik nie ma się jednak zamiaru ruszać z Zabrza.
 • Ekstraklasa. Artur Płatek: Górnik nie będzie rozpieszczać młodzieży pieniędzmi

  Ekstraklasa. Artur Płatek: Górnik nie będzie rozpieszczać młodzieży pieniędzmi

  - Nie będziemy młodzieży rozpieszczać pieniędzmi, bo nie tędy droga. Trzeba im zaoferować dobrą bazę, dobrych trenerów i pomysł na najkrótszą ścieżkę do pierwszego zespołu - podkreśla koordynator pionu sportowego ekstraklasowego Górnika Zabrze Artur Płatek.
 • Górnik Zabrze. Artur Płatek: Sytuacja nie jest łatwa

  Górnik Zabrze. Artur Płatek: Sytuacja nie jest łatwa

  - Nie mamy czasu, musimy punktować. Czeka nas teraz mały maraton, będziemy potrzebowali dobrej formy piłkarzy i wsparcia kibiców z trybun - powiedział koordynator pionu sportowego Górnika Zabrze Artur Płatek przed meczem z Cracovią.
 • Górnik Zabrze. Artur Płatek pomoże odbić się od dna?

  Górnik Zabrze. Artur Płatek pomoże odbić się od dna?

  Górnik Zabrze, jak mówi jego prezes Bartosz Sarnowski, prowadzi rozpoznanie i rozmowy na temat zimowych wzmocnień. Na razie klub wzmocnił od lat związany z Zabrzem Artur Płatek. Pracę doradcy zarządu i koordynatora pionu sportowego będzie łączył z funkcją skauta Borussii Dortmund, dla której pracuje od 2012 roku.
 • Górnik Zabrze. Artur Płatek doradcą zarządu koordynatorem pionu sportowego

  Górnik Zabrze. Artur Płatek doradcą zarządu koordynatorem pionu sportowego

  48-letni Artur Płatek został dziś doradcą zarządu Górnika Zabrze i zarazem koordynatorem pionu sportowego. Nie oznacza to osłabienia pozycji trenera Marcina Brosza, który awansował z ekipą do Ekstraklasy, a później zajął miejsce dające prawo gry o Ligę Europy?
 • Artur Płatek, skaut Borussii Dortmund, odmówił Manchesterowi United

  Artur Płatek, skaut Borussii Dortmund, odmówił Manchesterowi United

  Były trener m.in. Jagiellonii Białystok Artur Płatek obecnie pełni obowiązki skauta w Borussii Dortmund, odpowiadając - jako jeden z wielu - za poszukiwanie piłkarskich talentów. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" zdradził, że nawet nie rozważył propozycji zasilenia działu skautingu w Manchesterze United.
 • Pracuje dla Borussii, poprowadzi bezrobotnych

  Organizowano je w Niemczech, Francji i Hiszpanii, będą także w Polsce. Fundacja eksperta Canal+ i felietonisty Interia.pl - Grzegorza Mielcarskiego organizuje obozy przygotowawcze dla bezrobotnych piłkarzy.
 • Kolejne zwycięstwo Jagielloni

  Kolejne zwycięstwo Jagielloni

  Pewne i dosyć łatwe zwycięstwo odnieśli w kolejnym meczu rozgrywek Pucharu Ekstraklasy piłkarze białostockiej Jagiellonii. Podopieczni trenera Artura Płatka pokonali dzisiaj w Łodzi miejscowy Widzew 2:0 (1:0) i są na najlepszej drodze, by wywalczyć awans do fazy pucharowej tych rozgrywek.
 • Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 3:1

  Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 3:1

  Nadal bez punktów w meczach wyjazdowych pozostają piłkarze białostockiej Jagiellonii. W piątek podopieczni trenera Artura Płatka przegrali 1:3 (1:2) w Wodzisławiu Śląskim z innym beniaminkiem Orange Ekstraklasy - Zagłębiem Sosnowiec.