Będzie się długo leczył

Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day pozostanie na leczeniu odwykowym w zamkniętym ośrodku terapeutycznym co najmniej do początku 2013 roku - informuje koncern płytowy grupy.
  • "Złoty Rower" dla Fabiana Cancellary

"Złoty Rower" dla Fabiana Cancellary

Mistrz świata w jeździe na czas Szwajcar Fabian Cancellara otrzymał "Złoty Rower", prestiżową nagrodę francuskiego magazynu "Velo" dla najlepszego kolarza sezonu.
  • Amstrong ostatni raz pojedzie poza USA

Słynny amerykański kolarz, siedmiokrotny triumfator Tour de France Lance Armstrong zapowiedział, że styczniowy wyścig Tour Down Under w Australii będzie jego ostatnim w karierze poza ojczyzną.
  • Tour de France: Trzeci triumf Contadora

Tour de France: Trzeci triumf Contadora

Hiszpan Alberto Contador z grupy Astana po raz trzeci zwyciężył w najwiekszym wyścigu kolarskim Tour de France. Ostatni etap, z metą na Polach Elizejskich w Paryżu, wygrał po finiszu z peletonu Brytyjczyk Mark Cavendish (HTC-Columbia).
  • Francuzi znowu najszybsi w TdF

Francuzi znowu najszybsi w TdF

Francuz Pierrick Fedrigo z ekipy Bouygues Telecom wygrał w Pau 16. etap wyścigu Tour de France, finiszując na czele grupy ośmiu kolarzy. Żółtą koszulkę lidera zachował Hiszpan Alberto Contador (Astana).
  • Riblon wygrał 14. etap TdF

Riblon wygrał 14. etap TdF

Francuz Christophe Riblon z grupy Ag2r La Mondiale wygrał 14. etap wyścigu kolarskiego Tour de France długości 184,3 km z Revel do Ax-3 Domaines. Liderem pozostał Luksemburczyk Andy Schleck, który ma 31 s przewagi nad Hiszpanem Alberto Contadorem
  • Tour de France: Winokurow wygrał 13. etap

Tour de France: Winokurow wygrał 13. etap

Kazach Aleksander Winokurow z grupy Astana wygrał 13. etap wyścigu kolarskiego Tour de France o długości 196 km z Rodez do Revel. Liderem pozostał Luksemburczyk Andy Schleck.
  • Tour de France - Szmyd: Armstrong mnie zaskoczył

Tour de France - Szmyd: Armstrong mnie zaskoczył

Słaba jazda Lance'a Armstronga na niedzielnym etapie Tour de France zaskoczyła jedynego polskiego kolarza w wyścigu Sylwestra Szmyda. Amerykanin stracił do czołówki ponad 11 minut i definitywnie pożegnał się z nadziejami na ósme zwycięstwo.
  • Tour de France: Potężna strata Armstronga

Tour de France: Potężna strata Armstronga

Luksemburczyk Andy Schleck z grupy Saxo Bank wygrał ósmy, górski etap kolarskiego wyścigu Tour de France ze Station des Rousses do Morzine-Avoriaz, którego trasa liczyła 189 km. Liderem został szósty na mecie Australijczyk Cadel Evans z teamu BMC.
  • TdF: Ocieplenie w stosunkach Armstrong - Contador?

TdF: Ocieplenie w stosunkach Armstrong - Contador?

Przed startem do piątego etapu Tour de France zwycięzca z ubiegłego roku Hiszpan Alberto Contador niespodziewanie złożył wizytę w busie zespołu RadioShack, którego zawodnikiem jest siedmiokrotny zwycięzca wyścigu Amerykanin Lance Armstrong.