Armstrong

Artykuły - Armstrong (207)

 • Będzie się długo leczył

  Będzie się długo leczył

  Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day pozostanie na leczeniu odwykowym w zamkniętym ośrodku terapeutycznym co najmniej do początku 2013 roku - informuje koncern płytowy grupy.
 • "Złoty Rower" dla Fabiana Cancellary

  "Złoty Rower" dla Fabiana Cancellary

  Mistrz świata w jeździe na czas Szwajcar Fabian Cancellara otrzymał "Złoty Rower", prestiżową nagrodę francuskiego magazynu "Velo" dla najlepszego kolarza sezonu.
 • Amstrong ostatni raz pojedzie poza USA

  Słynny amerykański kolarz, siedmiokrotny triumfator Tour de France Lance Armstrong zapowiedział, że styczniowy wyścig Tour Down Under w Australii będzie jego ostatnim w karierze poza ojczyzną.
 • Tour de France: Trzeci triumf Contadora

  Tour de France: Trzeci triumf Contadora

  Hiszpan Alberto Contador z grupy Astana po raz trzeci zwyciężył w najwiekszym wyścigu kolarskim Tour de France. Ostatni etap, z metą na Polach Elizejskich w Paryżu, wygrał po finiszu z peletonu Brytyjczyk Mark Cavendish (HTC-Columbia).
 • Francuzi znowu najszybsi w TdF

  Francuzi znowu najszybsi w TdF

  Francuz Pierrick Fedrigo z ekipy Bouygues Telecom wygrał w Pau 16. etap wyścigu Tour de France, finiszując na czele grupy ośmiu kolarzy. Żółtą koszulkę lidera zachował Hiszpan Alberto Contador (Astana).
 • Riblon wygrał 14. etap TdF

  Riblon wygrał 14. etap TdF

  Francuz Christophe Riblon z grupy Ag2r La Mondiale wygrał 14. etap wyścigu kolarskiego Tour de France długości 184,3 km z Revel do Ax-3 Domaines. Liderem pozostał Luksemburczyk Andy Schleck, który ma 31 s przewagi nad Hiszpanem Alberto Contadorem
 • Tour de France: Winokurow wygrał 13. etap

  Tour de France: Winokurow wygrał 13. etap

  Kazach Aleksander Winokurow z grupy Astana wygrał 13. etap wyścigu kolarskiego Tour de France o długości 196 km z Rodez do Revel. Liderem pozostał Luksemburczyk Andy Schleck.
 • Tour de France - Szmyd: Armstrong mnie zaskoczył

  Tour de France - Szmyd: Armstrong mnie zaskoczył

  Słaba jazda Lance'a Armstronga na niedzielnym etapie Tour de France zaskoczyła jedynego polskiego kolarza w wyścigu Sylwestra Szmyda. Amerykanin stracił do czołówki ponad 11 minut i definitywnie pożegnał się z nadziejami na ósme zwycięstwo.
 • Tour de France: Potężna strata Armstronga

  Tour de France: Potężna strata Armstronga

  Luksemburczyk Andy Schleck z grupy Saxo Bank wygrał ósmy, górski etap kolarskiego wyścigu Tour de France ze Station des Rousses do Morzine-Avoriaz, którego trasa liczyła 189 km. Liderem został szósty na mecie Australijczyk Cadel Evans z teamu BMC.
 • TdF: Ocieplenie w stosunkach Armstrong - Contador?

  TdF: Ocieplenie w stosunkach Armstrong - Contador?

  Przed startem do piątego etapu Tour de France zwycięzca z ubiegłego roku Hiszpan Alberto Contador niespodziewanie złożył wizytę w busie zespołu RadioShack, którego zawodnikiem jest siedmiokrotny zwycięzca wyścigu Amerykanin Lance Armstrong.