Arkadiusz Jakubik

Artykuły - Arkadiusz Jakubik (54)

 • Arkadiusz Jakubik: Aktor kompletny

  Arkadiusz Jakubik: Aktor kompletny

  „Jak najdalej stąd”, drugi pełnometrażowy film Piotra Domalewskiego po „Cichej nocy”, która przyniosła twórcy główną nagrodę Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Polskie Nagrody Filmowe Orły 2018, pojawi się w kinach 25 września. W jednej z ról zobaczymy Arkadiusza Jakubika.
 • Arkadiusz Jakubik: Nie jestem typem wodzireja. Wolę obserwować i słuchać

  Arkadiusz Jakubik: Nie jestem typem wodzireja. Wolę obserwować i słuchać

  Arkadiusz Jakubik w 2008 roku założył zespół muzyczny Dr Misio. Aktor tłumaczy, że tworzenie muzyki jest dla niego sposobem na porozumiewanie się z fanami. Poprzez utwory może bowiem nawiązać z nimi emocjonalną więź. Ponadto koncerty pomagają Jakubikowi pozbyć się złych myśli.
 • Arkadiusz Jakubik: Jestem przyzwyczajony do hejtu

  Arkadiusz Jakubik: Jestem przyzwyczajony do hejtu

  Arkadiusz Jakubik tłumaczy, że filmy, w których gra, utwory Dr Misio czy jego prywatne wypowiedzi na kontrowersyjne tematy są dobrą pożywką dla hejterów. Aktor za nic ma sobie jednak ich krytykę, opluwanie, wyszydzanie czy poniżanie. Mówi, co myśli, i nie wdaje się w dyskusje z tymi, którym się to nie podoba.
 • Arkadiusz Jakubik: Moja nowa płyta jest próbą przepracowania strachów, lęków i natręctw

  Arkadiusz Jakubik: Moja nowa płyta jest próbą przepracowania strachów, lęków i natręctw

  Aktor tłumaczy, że sam nie jest wolny od przeróżnych lęków i obaw, dlatego też swoim najnowszym singlem chciał również zmusić odbiorców do postawienia sobie pytania, czego boją się w swoim życiu. Zdaniem artysty każdy przetwarza utwory przez swoje doświadczenia i emocje.
 • Arkadiusz Jakubik: Jestem patriotą i czuję się Polakiem

  Arkadiusz Jakubik: Jestem patriotą i czuję się Polakiem

  Rok temu prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zmarł w wyniku ataku nożownika podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Arkadiusz Jakubik wspomina, że dobrze pamięta ten dzień. Razem z zespołem grał wówczas koncert w Warszawie na rzecz WOŚP. Zdaniem aktora tragiczne wydarzenia poruszyły polskie społeczeństwo do tego stopnia, że już nigdy nie będzie takie samo. Twierdzi, że chociaż podziały międzyludzkie nadal występują, zaczęły się zmniejszać.
 • Dr Misio i "Chcesz się bać". Kiedy premiera nowej płyty?

  Dr Misio i "Chcesz się bać". Kiedy premiera nowej płyty?

  Po nagraniu solowej płyty Arek Jakubik ponownie nagrywa z Dr Misio. Zespół zaprezentował singel "Chcesz się bać" z nadchodzącej płyty.
 • Arkadiusz Jakubik: O Rysiu nikt już nie pamięta

  Arkadiusz Jakubik: O Rysiu nikt już nie pamięta

  Widzowie poznali go jako głupiutkiego sapera. Przez lata kojarzony z tą postacią, nagle zaskoczył wszystkich rolami dramatycznymi. W ciągu kilku lat stał się najczęściej nagradzanym i najbardziej poważanym z obecnie pracujących polskich aktorów. 14 stycznia 2019 roku Arkadiusz Jakubik obchodzi 50. urodziny.
 • "Kler": ​Kuria zareagowała po wypowiedzi aktora o molestowaniu

  "Kler": ​Kuria zareagowała po wypowiedzi aktora o molestowaniu

  Kuria w Opolu wszczęła własne postępowanie i zawiadomiła prokuraturę o sprawie dotyczącej pedofilii, do której miało dojść ćwierć wieku temu. Powodem była wypowiedź aktora Arkadiusza Jakubika na konferencji prasowej w związku z filmem "Kler".
 • Arkadiusz Jakubik: Nazwać pewne rzeczy po imieniu

  Arkadiusz Jakubik: Nazwać pewne rzeczy po imieniu

  W nowym filmie Wojtka Smarzowskiego "Kler" w jednej z głównych ról - księdza Kukuły - zobaczymy Arkadiusza Jakubika.
 • Polskie filmy na przeglądzie w Nowym Jorku

  Polskie filmy na przeglądzie w Nowym Jorku

  Serię przeglądu polskich filmów o tematyce historycznej organizuje Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Najbliższy taki przegląd rozpocznie się w Nowym Jorku.

Zdjęcia - Arkadiusz Jakubik (6)

 • film.interia.pl
  "Dom zły": Szokujący naturalizm
 • film.interia.pl
  "Dom zły": Szokujący naturalizm
 • film.interia.pl
  "Dom zły": Szokujący naturalizm
 • film.interia.pl
  "Najlepszy"
 • film.interia.pl
  Orły 2017: Laureaci
 • muzyka.interia.pl
  Ewelina Flinta obchodzi 35. urodziny

Filmy - Arkadiusz Jakubik (11)

 • Arkadiusz Jakubik: Rok temu coś się w Polsce skończyło

 • Arkadiusz Jakubik z Orłem za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Cicha noc"

  W poniedziałek, 26 marca, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się jubileuszowa, 20. już gala rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2018. Najlepszym filmem okazała się produkcja "Cicha noc" Piotra Domalewskiego, która zdeklasowała rywali, zdobywając najwięcej statuetek. Jedną z nich otrzymał Arkadiusz Jakubik za najlepszą rolę drugoplanową. - Ta historia to zwierciadło mojej rodziny. Ja do tych swoich emocji i wspomnień wracałem budując rolę ojca w "Cichej nocy" - powiedział laureat. źródło: Agencja TVN
 • "Wołyń": Arkadiusz Jakubik o filmie

 • Arkadiusz Jakubik poświęcił się dla roli

  Uwierzyłem, że taki zabieg ma sens - mówi Arkadiusz Jakubik, który do roli w filmie "Kochanie, chyba cię zabiłem" ogolił się na łyso i pozbył zarostu. - Kiedy patrzyłem na plakaty, doszedłem do wniosku, że tego Jakubika ciężko jest poznać!