areszt

Synonimy:
aresztowania, aresztowanie aresztownaia
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Areszt (2410)

 • Ostrów Wlkp.: Areszt dla 30 podejrzanych w sprawie nielegalnej fabryki papierosów

  Ostrów Wlkp.: Areszt dla 30 podejrzanych w sprawie nielegalnej fabryki papierosów

  Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim zdecydował o areszcie na trzy miesiące 30 osób, którym prokuratura postawiła m. in. zarzuty nielegalnej produkcji wyrobów tytoniowych - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.
 • Aresztowano 11 osób z kierownictwa wenezuelskiego banku Banesco

  Aresztowano 11 osób z kierownictwa wenezuelskiego banku Banesco

  Prokuratura generalna Wenezueli poinformowała w czwartek o aresztowaniu 11 osób z kierownictwa prywatnego banku Banesco. Oskarżono je o sabotaż. Prezes banku, Juan Carlos Escotet, który mieszka w Hiszpanii, zapowiedział w piątek, że pojedzie do Caracas. Escotet złożył taką deklarację w krótkim filmie opublikowanym na Twitterze.
 • Egipt: Leila Amer trafiła do aresztu za swój teledysk

  Egipt: Leila Amer trafiła do aresztu za swój teledysk

  Egipska wokalistka Leila Amer została aresztowana w związku ze swoim teledyskiem "Bos Omak". Zdaniem tamtejszych władz wideo jest "obsceniczne" i zagraża muzułmańskiej moralności.
 • Michał Królikowski: Nie zostałem aresztowany. Nieprawdziwe doniesienia "Naszego Dziennika"

  Michał Królikowski: Nie zostałem aresztowany. Nieprawdziwe doniesienia "Naszego Dziennika"

  "Nasz Dziennik" błędnie podał na pierwszej stronie w piątek, że były wiceminister sprawiedliwości, adwokat i doradca prezydenta Andrzeja Dudy przy ustawach sądowych Michał Królikowski został aresztowany w związku z działalnością mafii paliwowej. Informacjom tym zaprzeczyła zarówno prokuratura, jak i sam Michał Królikowski.
 • Nelly aresztowany. Co z koncertem w Polsce?

  Nelly aresztowany. Co z koncertem w Polsce?

  W niedzielę 8 października do aresztu w Waszyngtonie trafił amerykański raper Nelly, pamiętany z przebojów "Dilemma", "Just A Dream" czy "Work It".
 • Puddle Of Mudd: Wokalista znów aresztowany

  Puddle Of Mudd: Wokalista znów aresztowany

  Kolejne kłopoty z prawem Wesa Scantlina, lidera amerykańskiej grupy Puddle Of Mudd. Wokalista ponownie trafił do aresztu, tym razem w związku z zarzutami związanymi z posiadaniem broni.
 • Chris Brown aresztowany. Zabarykadował się w swojej posiadłości

  Chris Brown aresztowany. Zabarykadował się w swojej posiadłości

  Gwiazdor muzyki R&B, hip hopu oraz muzyki soulowej Chris Brown został aresztowany późnym wieczorem we wtorek (30 sierpnia) przez policję w Los Angeles w swej posiadłości w związku z zarzutem o napaść z bronią w ręku. Po zapłaceniu 250 tys. dolarów kaucji wokalista został zwolniony.
 • Freddie Gibbs usłyszał zarzuty w Austrii

  Freddie Gibbs usłyszał zarzuty w Austrii

  Aresztowany w czerwcu raper został oficjalnie oskarżony przez austriacką prokuraturę o gwałt.
 • RMF24: Areszt dla pary z Radwanic. Spalono noworodka?

  Jest trzymiesięczny areszt dla pary z Radwanic koło Polkowic na Dolnym Śląsku. 35-latka na przełomie czerwca i lipca urodziła dziecko. Nikt nie wie jednak, gdzie jest noworodek. Katarzyna B. usłyszała zarzut narażenia dziecka na utratę zdrowia i życia. Jej 38-letni mąż - zarzut poplecznictwa - dowiedział się reporter RMF FM Bartłomiej Paulus.
 • Znika najbardziej znany areszt w Polsce

  Najpóźniej za cztery lata zniknie najbardziej znany areszt śledczy w Polsce - przy ul. Rakowieckiej w Warszawie. W miejsce aresztu powstanie muzeum.

Filmy - Areszt (17)

 • G. Schetyna o zatrzymaniu S. Gawłowskiego: To początek kampanii PiS. Tak traktuje się opozycję na Białorusi i w Turcji

  Odbieramy całą tę sprawę jako początek kampanii wyborczej PiS. Tak na Białorusi i w Turcji i Rosji traktuje się opozycję polityczną. Nie możemy pozwolić, żeby ze sprawy Gawłowskiego tworzyć oręż polityczny - mówił Grzegorz Schetyna po spotkaniu w Szczecinie władz PO i klubu parlamentarnego. - Wierzę w niewinność Gawłowskiego. Oddał się do dyspozycji władz Platformy - dodał lider PO. - Wiemy, że ten nacisk na sąd, ostatnie zmiany w prawie uderzają w praworządność - oświadczył przewodniczący klubu PO Sławomir Neumann. - Dziś mówię do was, Polacy. Jeśli Polska ma wyglądać jak cywilizowany kraj europejski, to wy, Polacy, w najbliższych wyborach samorządowych i potem parlamentarnych odsuniecie tych szkodników od władzy! - apelowała wiceprzewodnicząca partii Ewa Kopacz. Szczeciński sąd zdecydował w niedzielę (15.04) o trzymiesięcznym areszcie wobec sekretarza generalnego i posła PO Stanisława Gawłowskiego z powody obawy matactwa w związku z postawionymi posłowi zarzutami korupcji.
 • Rosja: Lider opozycji wśród setek zatrzymanych osób

  Ponad 1000 osób zatrzymała w niedzielę policja w Moskwie na demonstracji przeciw korupcji zwołanej przez opozycjonistę Aleksieja Nawalnego - podało w poniedziałek radio Echo Moskwy. Na komisariatach spędziło noc 120 osób, w tym Nawalny i jego współpracownicy.
 • Rosja: Lider opozycji wśród setek zatrzymanych osób

  Ponad 1000 osób zatrzymała w niedzielę policja w Moskwie na demonstracji przeciw korupcji zwołanej przez opozycjonistę Aleksieja Nawalnego - podało w poniedziałek radio Echo Moskwy. Na komisariatach spędziło noc 120 osób, w tym Nawalny i jego współpracownicy.
 • "Nie ma w tym Dubienieckiego"

  Wciąż nie wiadomo, na jakiej podstawie podejrzewa się Marcina Dubienieckiego o kierowanie grupą przestępczą, zajmującą się wyłudzaniem pieniędzy z PFRON-u. Znany mechanizm zatrudniania przez spółki osoby niewidome, którym przysługuje dotacja. Część pieniędzy niepełnosprawni oddają firmom zatrudniającym. W ten sposób następuje wyłudzenie. Problem jest to, że nie uczestniczy w tym Marcin Dubieniecki. Pojawia się więc pytanie, dlaczego sąd nie wypuścić Dubienieckigo z aresztu, mimo wpłacenia 600 tys. złotych kaucji? (Dzień Dobry TVN/x-news) Zobacz więcej: Ojciec obrońcą syna. "To niezwykle rzadkie" Proces dopiero za dwa lata? Komu zależy na usunięciu Dubienieckiego?