apartamenty

Artykuły - Apartamenty (119)

 • Czy to jest najbezpieczniejszy sposób inwestowania na rynku mieszkaniowym?

  Czy to jest najbezpieczniejszy sposób inwestowania na rynku mieszkaniowym?

  Jak przekonują niektórzy eksperci inwestowanie w apartamentowce jest bezpieczniejsze niż w inne nieruchomości na wynajem. Jednak nie wiemy, jak zachowuje się polski rynek w okresie dekoniunktury.
 • Spowolnienie? Popyt na luksusowe apartamenty rośnie

  Spowolnienie? Popyt na luksusowe apartamenty rośnie

  Mają prestiżową lokalizację i rozpoznawalny adres, unikalny widok, renomowanego architekta, najwyższy standard i odpowiednio wysoką cenę - mowa o nieruchomościach premium, których ceny dochodzą w Warszawie do 47 tys. zł za metr kwadratowy. W ciągu roku sprzedaż luksusowych nieruchomości wzrosła w Polsce o 10 proc. - wynika z danych High Level Sales & Marketing.
 • Najpiękniejsze jeziora Europy: 3 miejsca na niezapomniany urlop

  Najpiękniejsze jeziora Europy: 3 miejsca na niezapomniany urlop

  Wymarzony wypoczynek nad wodą, niekoniecznie na zatłoczonej plaży nad morzem? Wybierz jezioro i spędź wakacje na luzie. Pierwsza myśl, która przychodzi Ci do głowy na idealne wakacje z rodziną to Balaton? Oprócz niego mamy w Europie naprawdę duży wybór. Które jezioro wybrać? Jak znaleźć idealne noclegi w Austrii, na Węgrzech czy w Polsce i spędzić idealne wakacje z rodziną i znajomymi?
 • Nowy trend inwestycyjny na polskim rynku - mikoapartamenty

  Nowy trend inwestycyjny na polskim rynku - mikoapartamenty

  W ofercie polskich deweloperów pojawiają się tzw. mikroapartamenty. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem, głównie inwestorów, którzy, zachęceni niską ceną, a więc niskim progiem wejścia, kupują je chętnie pod inwestycje na wynajem.
 • Wakacje all inclusive już nie tylko w hotelach. Rośnie zainteresowanie dłuższymi wyjazdami z noclegami w apartamentach

  Wakacje all inclusive już nie tylko w hotelach. Rośnie zainteresowanie dłuższymi wyjazdami z noclegami w apartamentach

  Polacy mają coraz wyższe oczekiwania dotyczące warunków wypoczynku. W ubiegłym roku największym powodzeniem cieszyły się hotele o wysokim standardzie, a ponad 3/4 zdecydowało się na opcję all inclusive - wynika z raportu Polskiej Izby Turystyki. Biura podróży zauważają także, że rezerwowane są dłuższe wyjazdy i z coraz większym wyprzedzeniem. W tegorocznej ofercie Rainbow Tours stawia na egzotyczne kierunki, loty z nowych lotnisk i pobyty w apartamentach. W lipcu firma otworzy też trzeci hotel własny na greckiej wyspie Zakynthos.
 • Popyt na nieruchomości luksusowe w Polsce

  Popyt na nieruchomości luksusowe w Polsce

  Ponadtrzykrotnie w ostatnich trzech latach powiększyła się oferta sprzedaży nieruchomości luksusowych takich jak apartamenty, rezydencje i nieruchomości zabytkowe.
 • Nieruchomości premium, cena z kosmosu

  Nieruchomości premium, cena z kosmosu

  Co można mieć za 10 mln euro? Można mieć już zapewne nieźle prosperujący biznes. Można również żyć - za sam procent z lokaty bankowej - na poziomie nieosiągalnym dla statystycznego Polaka. Za 10 mln euro można również kupić penthouse w Warszawie.
 • Apartamenty w systemie condo pozwalają zarobić

  Apartamenty w systemie condo pozwalają zarobić

  Pojęcie systemu condo do niedawna nie było w Polsce znane. Teraz jednak condo-apartamenty wyrastają na rynku jak grzyby po deszczu. Stanowią bowiem bardzo atrakcyjny sposób na pomnożenie dotychczasowego kapitału przy równoczesnym stosunkowo małym zaangażowaniu własnym.
 • Hotelowy Uber - nadchodzi rewolucja na rynku noclegowym

  Hotelowy Uber - nadchodzi rewolucja na rynku noclegowym

  Nadchodzi rewolucja na rynku noclegowym - prognozują eksperci. Rośnie popularność platform rezerwacyjnych takich jak airbnb.com czy booking.com, a wraz z nią noclegów w prywatnych mieszkaniach. To zagrożenie szczególnie dla hoteli ekonomicznych.
 • Apartamenty idą za miliony

  Apartamenty idą za miliony

  Zamożni Polacy coraz chętniej nabywają luksusowe nieruchomości. Największym rynkiem dla tego typu lokali jest Warszawa, gdzie wielomilionowe transakcje nie są już czymś nadzwyczajnym, lecz nadal pobudzają wyobraźnię.

Filmy - Apartamenty (1)

 • Apartamenty w kościołach

  Loft, penthaus, przytulna chatka za miastem, a może apartament w sekularyzowanym kościele? Fantazja deweloperów nie zna granic.