Antoni Pawlicki

Artykuły - Antoni Pawlicki (167)

 • Antoni Pawlicki: Statkiem na Zanzibar?

  Antoni Pawlicki: Statkiem na Zanzibar?

  Aktor znany m.in. z serialu „Czas honoru” oraz „Echo serca” właśnie wybrał się za granicę. W przeciwieństwie do wielu gwiazd, które obnoszą się relaksem pod palmami, opublikował swoje zdjęcie na ławce w porcie lotniczym, który wygląda na wymarły. Napisał, że czeka na samolot, po raz pierwszy od roku. Leci na zdjęcia do Kijowa. Dodał, że pandemiczne utrudnienia w podróżowaniu wcale mu nie przeszkadzają, wręcz – mogą zmienić świat na lepszy.
 • Antoni Pawlicki pokazał, że nosi tupecik. Co się stało z jego włosami?

  Antoni Pawlicki pokazał, że nosi tupecik. Co się stało z jego włosami?

  Nienaganna fryzura to jeden z elementów wizerunku Aleksandra Pawlickiego, do którego aktor przyzwyczaił swoich fanów. Jednak ostatnio zdradził na Instagramie, że nosi... tupecik. Czyżby wrażenie, że aktor ma gęste włosy, okazało się nieprawdą?
 • Antoni Pawlicki zablokował autem furgonetkę pro-life

  Antoni Pawlicki zablokował autem furgonetkę pro-life

  Aktor znany m.in. z serialu "Czas honoru" oraz z działalności charytatywnej na rzecz weteranów Powstania Warszawskiego, opublikował na Instagramie filmik, który nagrał własnym smartfonem. Widać, jak blokuje samochód dostawczy, oklejony emblematami fundacji Pro - Prawo do Życia. Rzecz miała miejsce na ruchliwej ulicy w centrum Warszawy, przed skrzyżowaniem. Aktor swoją akcję nazwał "obywatelskim zatrzymaniem".
 • Antoni Pawlicki zablokował autem furgonetkę pro-life

  Antoni Pawlicki zablokował autem furgonetkę pro-life

  Aktor znany m.in. z serialu „Czas honoru” oraz z działalności charytatywnej na rzecz weteranów Powstania Warszawskiego, opublikował na Instagramie filmik, który nagrał własnym smartfonem. Widać, jak blokuje samochód dostawczy, oklejony emblematami fundacji Pro - Prawo do Życia. Rzecz miała miejsce na ruchliwej ulicy w centrum Warszawy, przed skrzyżowaniem. Aktor swoją akcję nazwał „obywatelskim zatrzymaniem”.
 • ​Antoni Pawlicki wezwał warszawskich kiboli, dresiarzy i policjantów, by bronili kobiet

  ​Antoni Pawlicki wezwał warszawskich kiboli, dresiarzy i policjantów, by bronili kobiet

  Aktor, który często podkreśla swój patriotyzm, dba o pamięć o bohaterach Powstania Warszawskiego i aktywnie pomaga jego weteranom, teraz ruszył w obronie protestujących kobiet. Do tego samego ​Antoni Pawlicki namawia też innych mężczyzn.
 • Antoni Pawlicki pomaga, komu się da

  Antoni Pawlicki pomaga, komu się da

  W okresie pandemii nie organizuje domówek, jak to robią inne gwiazdy. Ale pomaga komu się da. We wtorek i środę rozwoził paczki powstańcom na kwarantannie, a teraz błyskawicznie włączył się do akcji ratowania płonącego Biebrzańskiego Parku Narodowego. Dziś Antoni Pawlicki wysyła transport żywności dla walczących z żywiołem strażaków.
 • Baron i Antoni Pawlicki kupili farmę i sprzedają ekologiczne jedzenie

  Baron i Antoni Pawlicki kupili farmę i sprzedają ekologiczne jedzenie

  Aleksander Milwiw-Baron i Antoni Pawlicki wpadli na pomysł własnego biznesu. Panowie kupili eko farmę i będą teraz sprzedawać ekologiczne pożywienie.
 • Różczka, Więdłocha, Pawlicki, Zakościelny i Musiał zachęcają do wysyłki kartek do Powstańców

  Różczka, Więdłocha, Pawlicki, Zakościelny i Musiał zachęcają do wysyłki kartek do Powstańców

  Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny i Maciej Musiał włączyli się w ogólnopolską akcję "BohaterON - włącz historię!", zachęcając do wysłania kartek i listów do Powstańców Warszawskich.
 • Antoni Pawlicki: Zrobić coś dobrego

  Antoni Pawlicki: Zrobić coś dobrego

  Mówi o sobie, że jest człowiekiem ciekawym świata. To dlatego z równą pasją wyrusza w odległe zakątki kuli ziemskiej, a także zakłada lekarski kitel, jeśli wymaga tego kolejne wyzwanie zawodowe.
 • Antoni Pawlicki: Jestem bardzo nienasycony zawodowo

  Antoni Pawlicki: Jestem bardzo nienasycony zawodowo

  Aktor podkreśla, że dla niego wartościowa jest zarówno praca w teatrze, jak i rola w serialu. Wszystko bowiem zależy od podejścia samego aktora i zaangażowania w dany projekt. Dlatego on sam na początku przede wszystkim patrzy na postać, jaką będzie miał do wykreowania. Jeśli go zaintryguje i zaciekawi, podejmuje wyzwanie.

Zdjęcia - Antoni Pawlicki (76)

Filmy - Antoni Pawlicki (25)

 • Antoni Pawlicki: Premiery

  W 2018 roku Antoniego Pawlickiego czeka kilka premier. Jesienią na ekranach kin mają się natomiast pokazać dwa filmy z jego udziałem.
 • ​Antoni Pawlicki: Gra z narzeczoną

  Ja i Agnieszka lubimy ze sobą pracować - mówi ​Antoni Pawlicki, który ze swoją narzeczoną gra w premierowym spektaklu Teatru IMKA. Pawlicki ceni swoją partnerkę życiową jako aktorkę, a wspólną pracę uważa za inspirujące doświadczenie.
 • Pawlicki i Kwiatkowska w żeglarskim Euro

  Żeglarstwo daje dużą dawkę adrenaliny, pomaga pokonać własne słabości i przeżyć niezwykłą przygodę - zgodnie podkreślają Antoni Pawlicki i Monika Kwiatkowska - ambasadorzy Mistrzostw Europy ORC 2017 w Gdańsku.
 • Kukulska i Pawlicki o problemie piractwa

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Jak karać tych, którzy regularnie korzystają z nielegalnych źródeł? Jak traktować domorosłych biznesmenów czerpiących zysk z handlowania skradzionymi filmami, płytami i książkami? W jaki sposób przekonać odbiorców do korzystania z legalnych źródeł? Zmiana mentalności społecznej to misja, której podjęli się twórcy Fundacji Legalna Kultura. 27 maja 2015 przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja II edycji projektu Kultura Na Widoku. W najbliższych dniach jej odsłony będą miały miejsce też w Krakowie, Lublinie, Łodzi i Gdańsku. Na temat akcji wypowiadają się wokalistka Natalia Kukulska i aktor Antoni Pawlicki.