Antoni Mężydło

Synonimy:
Mężydło Antoni,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Antoni Mężydło (7)

 • Mężydło: Rostowski trochę przybladł

  Mężydło: Rostowski trochę przybladł

  Rostowski trochę przybladł. Jak szukałem kiedyś najlepszego naszego ministra, bez zająknięcia wymieniałem Rostowskiego. Myślę, że w związku z tym, co się dzieje dzisiaj, to minister Rostowski jest akurat bardzo potrzebny - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Antoni Mężydło z PO.
 • W nowym klubie Platformy

  Prominentni politycy PO, w tym przewodniczący partii Donald Tusk, wiceszef Bronisław Komorowski, a także m.in. Grzegorz Schetyna, Bogdan Zdrojewski, Julia Pitera, Ewa Kopacz ponownie znajdą się w klubie PO. Pojawią się tam także debiutujący w roli posłów Platformy m.in. Radek Sikorski, Kazimierz Kutz i Antoni Mężydło.
 • "To pacynki w objazdowym cyrku PO"

  "To pacynki w objazdowym cyrku PO"

  Według wiceszefa klubu PiS Tomasza Markowskiego, Antoni Mężydło i Radosław Sikorski "stali się marionetkami w objazdowym cyrku Platformy Obywatelskiej". Markowski ocenił, że obaj politycy "zdradzili Jarosława Kaczyńskiego", który wyciągnął ich "z politycznego niebytu".
 • Mężydło: CBA próbowało mnie zwerbować

  Mężydło: CBA próbowało mnie zwerbować

  Poseł Antoni Mężydło potwierdził dzisiaj w rozmowie z PAP, że Centralne Biuro Antykorupcyjne próbowało zwerbować go na agenta. O sprawie napisała w piątek "Gazeta Pomorska".
 • Mężydło: Chcę startować z list PO

  Poseł Antoni Mężydło poinformował w piątek, że opuszcza Prawo i Sprawiedliwość i chciałby wstąpić do Platformy Obywatelskiej oraz startować w przyspieszonych wyborach parlamentarnych z list PO.
 • Pakt nie stabilizuje

  Pakt nie stabilizuje

  To jakaś próba koalicji parlamentarnej, która ma stabilizować, ale widać wyraźnie, że ona nie stabilizuje sytuacji w Sejmie - mówi o pakcie stabilizacyjnym Antoni Mężydło, poseł PiS.
 • PiS cenzuruje własnych posłów

  PiS cenzuruje własnych posłów

  Antoni Mężydło dostał zakaz wypowiedzi medialnych. Poseł naraził się rzecznikowi dyscyplinarnemu klubu PiS krytyką sejmowych nominacji do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Problem w tym, że sam rzecznik też nie jest bez skazy...

Filmy - Antoni Mężydło (5)

 • Mężydło w Porannej rozmowie RMF (14.12.16)

  "To jest pomysł spóźniony. Uważam, że tych stopni powinni być pozbawieni znacznie wcześniej. Stan wojenny powinien być rozliczony wcześniej" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM poseł Platformy Obywatelskiej, Antoni Mężydło komentując zapowiedź pozbawienia stopni generalskich Wojciecha Jaruzelskiego i Czesława Kiszczaka. "Cały aparat PRL-owski trzeba oceniać jednoznacznie" - podkreślił. "Ten symboliczny gest ma sens" - dodał. Podkreślił też, że jego zdaniem nikt w przyszłości nie odważy się przywrócić stopni Jaruzelskiemu i Kiszczakowi.
 • Antoni Mężydło: Sprzątaczki mają wyższy prestiż społeczny niż my - posłowie

  "Źle to wszystko wygląda, ale nadużycia to jednak pojedyncze przypadki - mechanizm wyciągania pieniędzy 'na lewo' nie jest powszechny" - tak "aferę madrycką" komentuje w Kontrwywiadzie RMF FM Antoni Mężydło z PO
 • Poseł PO: Nie jestem homofobem. Miałem doświadczenia...

  Absolutnie nie jestem homofobem! - mówi poseł PO Antoni Mężydło, który zasłynął wypowiedzią, że mężczyźni udają gejów, żeby się nie żenić. Na dowód swojej tolerancji przytacza pewną historię z czasów studenckich...
 • Mężydło: Poddano mnie homoseksualnej próbie

  Nie jestem homofobem - zapewnia konserwatysta z PO, poseł Antoni Mężydło. - W PRL protoplaści dzisiejszej lewicy - tej, która dziś najgłośniej krzyczy o związkach partnerskich - wykorzystywali homoseksualizm, by szantażem zmuszać do współpracy z SB. Ja takiej próbie byłem poddany. Na ostatnim roku studiów do akademika przydzielono mi geja. Dla nas obu to było niezręczne. Chciano nas szantażować, ale się dogadaliśmy – wspomina gość Kontrwywiadu RMF FM.