Anna Przybylska

Artykuły - Anna Przybylska (133)

 • Powstał mural na cześć Anny Przybylskiej. Efekt podzielił internautów

  Powstał mural na cześć Anny Przybylskiej. Efekt podzielił internautów

  Mural upamiętniający zmarłą przed niespełna siedmioma laty Annę Przybylską powstał w Gdańsku. Autorem dzieła jest ceniony artysta - Piotr Tuse Jaworski. Niestety nie wszystkim jego dzieło przypadło do gustu. Niektórzy twierdzą, że wizerunek na muralu wcale nie przypomina przedwcześnie zmarłej aktorki.
 • Anna Przybylska "powróci" w nowym filmie? "To byłby precedens"

  Anna Przybylska "powróci" w nowym filmie? "To byłby precedens"

  Anna Przybylska pojawi się niedługo na dużym ekranie? W planach jest dokończenie filmu "Pojedynek mistrzów" z udziałem zmarłej aktorki. Twórcy planują wykorzystać nowoczesne technologie, aby nagrać brakujące sceny.
 • Anna Przybylska na nieznanym nagraniu. Wzruszające wideo ze szpitala

  Anna Przybylska na nieznanym nagraniu. Wzruszające wideo ze szpitala

  W minione święta Anna Przybylska skończyłaby 42 lata. W rocznicę urodzin aktorki jej siostra postanowiła opublikować w sieci nieznany dotąd film, którego autorem jest Jarosław Bieniuk.
 • Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z plaży

  Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z plaży

  O Oliwii Bieniuk, córce śp. Anny Przybylskiej, jest ostatnio bardzo głośno. Nastolatka właśnie skończyła 18 lat i coraz pewniej czuje się w polskim show-biznesie.
 • Anna Przybylska: Niedokończony film

  Anna Przybylska: Niedokończony film

  Dlaczego kinowa widownia nigdy nie zobaczyła Anny Przybylskiej w roli w filmie "Pojedynek mistrzów"? Realizowany w 2004 roku film Gerwazego Reguły nie został ukończony z powodu wycofania się sponsora i przerwania zdjęć. Po latach reżyser filmu opowiedział w rozmowie z "Super Expressem" o znajomości z popularną aktorką.
 • Oliwia Bieniuk skrytykowana. Mocna odpowiedź!

  Oliwia Bieniuk skrytykowana. Mocna odpowiedź!

  Oliwia Bieniuk cieszy się ogromną popularnością. 18-latka jest niezwykle aktywna w sieci. Jednak jej ostatnia publikacja wywołała niemałe zamieszanie. Poza komplementami pojawiła się również krytyka. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie pozostawiła jej bez odpowiedzi.
 • Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki

  Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki

  Oliwia Bieniuk, podobnie jak jej zmarła matka, Anna Przybylska, również zostanie aktorką? Aktorka pojawiła się właśnie w zwiastunie krótkometrażowego filmu Daniela Rusina, znanego jako Reżyser Życia. Obok niej występują w nim m.in. Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus.
 • Anna Przybylska: Kim był jej jedyny mąż?

  Anna Przybylska: Kim był jej jedyny mąż?

  Od śmierci Anny Przybylskiej minęło prawie 6 lat! Piękna aktorka stworzyła rodzinę z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, jednak niewielu wie, że wcześniej miała męża.
 • Smutne wieści dla fanów Anny Przybylskiej

  Smutne wieści dla fanów Anny Przybylskiej

  To nie będzie miła wiadomość dla fanów zmarłej w październiku 2014 roku aktorki Anny Przybylskiej. Chociaż od lat zapowiadano powstanie filmu biograficznego o jej życiu, to ten najprawdopodobniej nie powstanie. Radosław Piwowarski, który miał go reżyserować, wyjaśnił powody takiej decyzji. Prywatnie reżyser przyjaźnił się z Przybylską.
 • ​"Bilet na Księżyc": Ostatnia rola Anny Przybylskiej

  ​"Bilet na Księżyc": Ostatnia rola Anny Przybylskiej

  Mija pięć lat od premiery filmu Jacka Bromskiego "Bilet na Księżyc". Główną kobiecą bohaterkę w komedii zagrała Anna Przybylska i była to jej ostatnia rola przed śmiercią. "Była fantastyczna, bardzo utalentowana" - mówił reżyser o aktorce po premierze.

Zdjęcia - Anna Przybylska (96)

 • film.interia.pl
  Anna Przybylska: Wszyscy ją kochali
 • film.interia.pl
  Anna Przybylska: Wszyscy ją kochali
 • film.interia.pl
  Anna Przybylska: Wszyscy ją kochali
 • film.interia.pl
  Anna Przybylska: Wszyscy ją kochali
 • film.interia.pl
  Anna Przybylska: Wszyscy ją kochali
 • film.interia.pl
  Anna Przybylska: Wszyscy ją kochali

Filmy - Anna Przybylska (12)