Anna Nowak-Ibisz

Artykuły - Anna Nowak-Ibisz (8)

 • Krzysztof Ibisz na spacerze z byłą żoną

  Krzysztof Ibisz na spacerze z byłą żoną

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Charyzmatyczny 55-latek jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych.
 • "Pani Gadżet erotycznie": Nowy program Anny Nowak-Ibisz

  "Pani Gadżet erotycznie": Nowy program Anny Nowak-Ibisz

  "Pani Gadżet erotycznie" to nowy program Anny Nowak-Ibisz. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 7 września, o godz. 22.25 na antenie TVN Style.
 • Gadżety dla ucznia okiem Anny Nowak-Ibisz

  Gadżety dla ucznia okiem Anny Nowak-Ibisz

  ​Jakie gadżety są potrzebne dziecku idącemu do szkoły? "Biurko, krzesło, dobra lampa" - wylicza Anna Nowak-Ibisz. Gospodyni programu "Pani Gadżet" przekonuje, że nie widzi uzasadnienia, by kupować dziecku tablet. Jeśli telefon, to taki, który tylko dzwoni.
 • Czy pójdą w ich ślady?

  Czy pójdą w ich ślady?

  Łatwiej zrobić karierę, jeśli talent dziedziczy się w genach.
 • Wie, co ubierają gwiazdy

  Wie, co ubierają gwiazdy

  Anna Nowak-Ibisz długo podróżowała między Polską a Niemcami, gdzie grała w serialu. Po urodzeniu syna osiadła w Warszawie, bo nie chce być tymczasową mamą.
 • Nowak-Ibisz wreszcie odpadła

  Nowak-Ibisz wreszcie odpadła

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy tańczyły w rytm polskiej muzyki. Swojskie rytmy okazały się zabójcze dla Anny Nowak-Ibisz i Cezarego Olszewskiego, którzy, decyzją telewidzów, pożegnali się z programem.
 • Ogniste tango Nowak-Ibisz

  Ogniste tango Nowak-Ibisz

  - Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała.
 • Miłość na zakręcie

  Miłość na zakręcie

  Zaledwie trzy lata po ślubie małżeństwo Krzysztofa Ibisza (43) i Anny Nowak-Ibisz (42) przeżywa poważny kryzys.

Filmy - Anna Nowak-Ibisz (4)

 • Anna Nowak-Ibisz i nowoczesne roboty domowe

  Już niedługo Wielkanoc. Oznacza to wielkie domowe porządki. Większość gospodyń domowych układa sobie plan działania, by w najbliższych tygodniach wprowadzić w domu perfekcyjny ład. Pomóc nam w tym mogą nowoczesne roboty domowe. W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Nowak–Ibisz podpowiedziała, które z nich warto zatrudnić na stałe. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Te gadżety ułatwią wam świąteczne porządki

  Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN" gadżety, które ułatwią sprzątanie. Czym można umyć okna? Jak działa odkurzacz bez kabla? Pani Gadżet pokazała również, jaki gadżet okaże się pomocny przy sprzątaniu sierści zwierząt z kanapy. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Anna Nowak i (nie)grzeczne gadżety kobiety

  Anna Nowak-Ibisz, prowadząca program "Pani Gadżet", zaprezentowała nam swoją listę gadżetów niezbędnych kobiecie. Znalazły się na niej także "zabawki" przez wielu uważane za niegrzeczne...
 • "Ogniste" marzenia Anny Ibisz

  Anna Nowak-Ibisz weźmie udział w 9. edycji telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami".