Anna Nowak-Ibisz

Artykuły - Anna Nowak-Ibisz (11)

 • Anna Nowak-Ibisz o programie "Patent na dom": Skupiam się na dodatkach i na rozmowach z ludźmi

  Anna Nowak-Ibisz o programie "Patent na dom": Skupiam się na dodatkach i na rozmowach z ludźmi

  "Dla Krzysztofa trudne do zaakceptowania było to, że jest u mnie w programie. Myślał, że jestem jego asystentką" - mówi Anna Nowak-Ibisz. Prezenterka wraz z architektem Krzysztofem Miruciem prowadzi program "Patent na dom".
 • Anna Nowak-Ibisz świętuje urodziny

  Anna Nowak-Ibisz świętuje urodziny

  Anna Nowak-Ibisz jest jedną z tych kobiet, które z wiekiem wyglądają coraz piękniej. Dziennikarka świętowała ostatnio 54. urodziny!
 • Anna Nowak-Ibisz na śmiałych fotkach sprzed lat

  Anna Nowak-Ibisz na śmiałych fotkach sprzed lat

  Anna Nowak-Ibisz jest jedną z nielicznych osób w polskim show-biznesie, którym udało zachować się bardzo dobre relacje z byłym partnerem. Ostatnio dziennikarka znów postanowiła nawiązać do przeszłości.
 • Krzysztof Ibisz na spacerze z byłą żoną

  Krzysztof Ibisz na spacerze z byłą żoną

  Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Charyzmatyczny 55-latek jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych.
 • "Pani Gadżet erotycznie": Nowy program Anny Nowak-Ibisz

  "Pani Gadżet erotycznie": Nowy program Anny Nowak-Ibisz

  "Pani Gadżet erotycznie" to nowy program Anny Nowak-Ibisz. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 7 września, o godz. 22.25 na antenie TVN Style.
 • Gadżety dla ucznia okiem Anny Nowak-Ibisz

  Gadżety dla ucznia okiem Anny Nowak-Ibisz

  ​Jakie gadżety są potrzebne dziecku idącemu do szkoły? "Biurko, krzesło, dobra lampa" - wylicza Anna Nowak-Ibisz. Gospodyni programu "Pani Gadżet" przekonuje, że nie widzi uzasadnienia, by kupować dziecku tablet. Jeśli telefon, to taki, który tylko dzwoni.
 • Czy pójdą w ich ślady?

  Czy pójdą w ich ślady?

  Łatwiej zrobić karierę, jeśli talent dziedziczy się w genach.
 • Wie, co ubierają gwiazdy

  Wie, co ubierają gwiazdy

  Anna Nowak-Ibisz długo podróżowała między Polską a Niemcami, gdzie grała w serialu. Po urodzeniu syna osiadła w Warszawie, bo nie chce być tymczasową mamą.
 • Nowak-Ibisz wreszcie odpadła

  Nowak-Ibisz wreszcie odpadła

  W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy tańczyły w rytm polskiej muzyki. Swojskie rytmy okazały się zabójcze dla Anny Nowak-Ibisz i Cezarego Olszewskiego, którzy, decyzją telewidzów, pożegnali się z programem.
 • Ogniste tango Nowak-Ibisz

  Ogniste tango Nowak-Ibisz

  - Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała.

Filmy - Anna Nowak-Ibisz (2)