Anna Maria Sieklucka

Artykuły - Anna Maria Sieklucka (15)

 • Anna Maria Sieklucka jak w "American Beauty"

  Anna Maria Sieklucka jak w "American Beauty"

  Anna Maria Sieklucka, gwiazda głośnych "365 dni", wzięła udział w sesji zdjęciowej inspirowanej filmem "American Beauty".
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Pełna lista uczestników

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Pełna lista uczestników

  Telewizja Polsat ogłosiła, kto wystąpi w 14. edycji muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po ujawnieniu oficjalnej listy uczestników nowej odsłony tego programu w social mediach zawrzało. Na występy której z gwiazd najbardziej czekają widzowie? Największe emocje budzi udział gwiazdy filmu erotycznego "365 dni".
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Oto uczestnicy 14. edycji!

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Oto uczestnicy 14. edycji!

  Telewizja Polsat ujawniła nazwiska uczestników 14. edycji popularnego muzycznego show. Widzowie będą śledzić ich zmagania wiosną 2021 roku. Kto przyjął zaproszenie do programu?
 • Gwiazda "365 dni" dostaje od fanów zdjęcia... intymnych części ciała

  Gwiazda "365 dni" dostaje od fanów zdjęcia... intymnych części ciała

  Czasem rola, która przynosi aktorce popularność, może być dla niej jednocześnie przekleństwem, zwłaszcza gdy widzowie zaczynają ją kojarzyć z postacią, którą zagrała. Tak jest w przypadku Anny Marii Siekluckiej, która przyznała, że po tym, jak zagrała Laurę w "365 dniach", zaczęła dostawać od mężczyzn propozycje matrymonialne, a także zdjęcia... ich członków.
 • Z powodu pandemii odwołano planowane na sierpień zdjęcia do kontynuacji "365 dni"

  Z powodu pandemii odwołano planowane na sierpień zdjęcia do kontynuacji "365 dni"

  „W sierpniu mieliśmy być wszyscy we Włoszech, ale już wiemy, że tak się nie stanie” - zdradziła Magdalena Lamparska w rozmowie z Anną Marią Sieklucką. Aktorki wspominały też pracę na planie „365 dni”, od której zaczęła się ich przyjaźń.
 • Anna Maria Sieklucka apeluje do fanów

  Anna Maria Sieklucka apeluje do fanów

  Nietypowy apel wystosowała na Instagramie Anna Maria Sieklucka, odtwórczyni roli Laury w ekranizacji powieści erotycznej „365 dni”. Aktorka poprosiła fanów, żeby nie mylili jej z bohaterką tego filmu i żeby nie pisali do niej, bo nie jest w stanie czytać wiadomości od nich.
 • Gwiazda filmu "365 dni" poprosiła swoich fanów, by przestali do niej pisać

  Gwiazda filmu "365 dni" poprosiła swoich fanów, by przestali do niej pisać

  Nietypowy apel wystosowała na Instagramie Anna Maria Sieklucka, odtwórczyni roli Laury w ekranizacji powieści erotycznej „365 dni”. Aktorka poprosiła fanów, żeby nie mylili jej z bohaterką tego filmu i żeby nie pisali do niej, bo nie jest w stanie czytać wiadomości od nich.
 • Anna Maria Sieklucka pokazała chłopaka. To znany reżyser

  Anna Maria Sieklucka pokazała chłopaka. To znany reżyser

  Anna Maria Sieklucka, odtwórczyni roli Laury z filmu "365 dni", potwierdziła wcześniejsze doniesienia, że wybrankiem jej serca jest reżyser i aktor teatralny, Łukasz Witt-Michałowski.
 • Anna Maria Sieklucka: Internet nie zapomina

  Anna Maria Sieklucka: Internet nie zapomina

  Wokół Anny Marii Siekluckiej ostatnio sporo się dzieje! Wszystko za sprawą głośnego filmu erotycznego Blanki Lipińskiej "365 dni", w którym zagra główną rolę. W sieci krążą filmiki z dawnych występów na scenie, wtedy jeszcze aspirującej, młodziutkiej aktorki. ​W jednym z nich udzieliła dziennikarzowi bardzo ciekawego wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o planach na przyszłość, planie awaryjnym..., a następnie zaśpiewała piosenkę Kayah i Bregovicia "Nie ma, nie ma ciebie".
 • "365 dni": Anna Maria Sieklucka o intymnych scenach

  "365 dni": Anna Maria Sieklucka o intymnych scenach

  Anna Maria Sieklucka bardzo chwali sobie pracę na planie filmu "365 dni", realizowanego na podstawie powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Docenia profesjonalizm i zorganizowanie całej ekipy. Przyznaje też, że przy kręceniu scen intymnych aktorzy mieli zapewniony komfort, dzięki czemu mogła pozbyć się stresu i nie czuła skrępowania.

Filmy - Anna Maria Sieklucka (6)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14": Anna Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska

  W 4. odcinku" Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Anna Maria Sieklucka zabierze nas w podróż do Buenos Aires! Aktorka wcieliła się w postać Justyny Steczkowskiej a jej wykon utworu „Boskie Buenos” zachwycił absolutnie wszystkich. "Super! Super! Najlepszy Twój występ w tym programie" – zachwyciła się Małgorzata Walewska. "Jak do tej pory" – dodała Kasia Skrzynecka. "I barwowo, i postaciowo, i nogi, nogi, nogi roztańczone" – podsumowała Małgorzata. "To był naprawdę rewelacyjny występ, i rewelacyjny wokalnie. Naprawdę śpiewałaś głosem Justyny Steczkowskiej" – powiedziała Katarzyna Skrzynecka. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w najbliższy piątek 26 marca o godzinie 20:05 w Polsacie!
 • Wystąpiła w roli Justyny Steczkowskiej. Jak jej poszło?

  Anna Maria Sieklucka w 4. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zabrała nas w podróż do Buenos Aires! Wcieliła się w postać Justyny Steczkowskiej, a jej wykon utworu „Boskie Buenos” zachwycił absolutnie wszystkich. - Super! Super! Najlepszy Twój występ w tym programie - zachwyciła się Małgorzata Walewska. - I barwowo, i postaciowo, i nogi, nogi, nogi roztańczone - podsumowała Małgorzata. Po trzech odcinkach zobaczyliśmy Annę, która się naprawdę świetnie czuje i bawi na scenie. To był na pewno jej przełomowy występ w tym programie! 100% wejścia w postać Justyny. Na scenie zobaczyliśmy prawdziwą divę polskiej sceny! - To był naprawdę rewelacyjny występ, i rewelacyjny wokalnie. Naprawdę śpiewałaś głosem Justyny Steczkowskiej - powiedziała Katarzyna Skrzynecka. Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" można oglądać w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie!
 • Wiosna 2021 - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Anna-Maria Sieklucka będzie uczestniczką 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czego będziemy się mogli spodziewać? Czy udało jej się zagrać wymarzone role? "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już od 5 marca, w każdy piątek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.
 • Anna Maria Sieklucka o intymnych scenach w "365 dniach"

  Anna Maria Sieklucka bardzo chwali sobie pracę na planie filmu "365 dni", realizowanego na podstawie powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Docenia profesjonalizm i zorganizowanie całej ekipy. Przyznaje też, że przy kręceniu scen intymnych aktorzy mieli zapewniony komfort, dzięki czemu mogła pozbyć się stresu i nie czuła skrępowania.