Anna Komorowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Anna Komorowska (kaskaderka, aktorka) ,

Artykuły - Anna Komorowska (59)

 • Komorowska: Wynik I tury to żółta kartka dla całej klasy politycznej

  Komorowska: Wynik I tury to żółta kartka dla całej klasy politycznej

  – Wynik pierwszej tury to żółta kartka dla całej klasy politycznej – od prawa do lewa, ponieważ homo novus, nowy człowiek w polityce, pan Paweł Kukiz, ten bunt, to niezadowolenie skanalizował. Natomiast on, startując, nie zamierzał być prezydentem - tak na antenie TVP Info niepowodzenie Bronisława Komorowskiego w pierwszej turze wyborów komentowała Anna Komorowska.
 • ​Anna Komorowska: Wytykanie wpadek mężowi to czepliwość

  ​Anna Komorowska: Wytykanie wpadek mężowi to czepliwość

  W obliczu spadających notowań na odsiecz prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu ruszyła pierwsza dama, która przekonuje, że jej mąż ma "wiele cech lidera" i "ogromne doświadczenie".
 • Dzieci Bronisława Komorowskiego "nie chciały się eksponować"

  Dzieci Bronisława Komorowskiego "nie chciały się eksponować"

  "Nasze dzieci włączyły się w kampanię prezydencką w taki sposób, który jest zgodny z ich patrzeniem na świat i linią postępowania" - mówiła pierwsza dama Anna Komorowska, odnosząc się do spotu dzieci pary prezydenckiej, w którym zachęcają do głosowania na Bronisława Komorowskiego.
 • Dzień Babci i Dziadka: Życzenia od Pary Prezydenckiej

  Dzień Babci i Dziadka: Życzenia od Pary Prezydenckiej

  "Życzymy satysfakcji z efektów wychowawczych starań, by przekazać najmłodszym jak najwięcej z naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia" – powiedział prezydent Bronisław Komorowski w życzeniach z okazji Dnia Babci i Dziadka.
 • Komorowska: Należy wspierać kobiety łączące pracę i macierzyństwo

  Komorowska: Należy wspierać kobiety łączące pracę i macierzyństwo

  Pierwsza dama Anna Komorowska podkreśliła w piątek w Rzeszowie, że należy wspierać kobiety aktywne zawodowo, które nie rezygnują z macierzyństwa. Prezydentowa wzięła udział w zorganizowanej przez europosłankę Elżbietę Łukacijewską konferencji "Kobieta aktywna".
 • Komorowski: Nasza wolność to m.in. członkostwo w NATO i UE

  Komorowski: Nasza wolność to m.in. członkostwo w NATO i UE

  Nasza wolność to m.in. członkostwo w NATO i w UE, dlatego wspieramy aspiracje europejskie i euroatlantyckie Gruzinów - powiedział w środę prezydent Bronisław Komorowski. Prezydent Gruzji Giorgi Margwelaszwili podkreślał, że nasze kraje tak samo postrzegają przyszłość.
 • Anna Komorowska spotkała się z rannymi Ukraińcami

  Anna Komorowska spotkała się z rannymi Ukraińcami

  Żona prezydenta Anna Komorowska spotkała się w sobotę w południe z przebywającymi w warszawskim szpitalu MSW Ukraińcami, którzy zostali poszkodowani w zajściach w Kijowie. Jak mówiła, przekazała im wsparcie od Polaków.
 • Anna Komorowska odwiedziła szpital dziecięcy przy ul. Niekłańskiej

  Anna Komorowska odwiedziła szpital dziecięcy przy ul. Niekłańskiej

  Prezydentowa Anna Komorowska odwiedziła we wtorek warszawski Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie. Z okazji Światowego Dnia Chorego prezydentowa przeczytała małym pacjentom bajkę.
 • Anna Komorowska na 20. rocznicy podniesienia bandery na ORP "Śniardwy"

  Anna Komorowska na 20. rocznicy podniesienia bandery na ORP "Śniardwy"

  W gdyńskim porcie wojennym odbyły się we wtorek obchody 20. rocznicy podniesienia bandery na ORP "Śniardwy". W uroczystościach wzięła udział m.in. żona prezydenta Anna Komorowska, która jest matką chrzestną trałowca.
 • Komorowska spotkała się z siostrami syjamskimi z Janikowa

  Komorowska spotkała się z siostrami syjamskimi z Janikowa

  Osiem lat temu tą historią żyła niemal cała Polska. Siostry syjamskie - Olga i Daria Kołacz, które urodziły się złączone dolną częścią kręgosłupa i miednicą, przeszły w Arabii Saudyjskiej operację rozdzielającą. Sfinansował ją ówczesny następca tronu, obecnie król Abd Allah ibn Abd al-Aziz as Saud. Bliźniaczki od miesiąca są w Rijadzie na kontrolnych badaniach. Wczoraj spotkały się z panią prezydentową Anną Komorowską, która towarzyszy mężowi w podróży do państw Zatoki Perskiej.

Filmy - Anna Komorowska (2)