Kobieta - Anna Kalczyńska

Artykuły - Anna Kalczyńska (6)

 • Anna Kalczyńska: Z miłości do Francji...

  Anna Kalczyńska: Z miłości do Francji...

  Dzień zaczyna jak typowa Francuzka - od kawy i croissanta. Anna Kalczyńska w dzieciństwie chodziła do szkoły francuskiej, a dziś pasją do tego języka zaraża swoje dzieci, z którymi ogląda np. "Żandarma". Prezenterka 12 października będzie współprowadzić galę French Touch.
 • Kim jest tajemniczy wielbiciel Anny Kalczyńskiej?

  Kim jest tajemniczy wielbiciel Anny Kalczyńskiej?

  Anna Kalczyńska pochwaliła się obserwatorom na Instagramie prywatną konwersacją, jaką odbyła z tajemniczym wielbicielem.
 • Anna Kalczyńska o kulisach "Dzień dobry TVN"

  Anna Kalczyńska o kulisach "Dzień dobry TVN"

  Programy śniadaniowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Rozmowy na każdy temat, niewymuszona atmosfera, żarty - widzowie to doceniają.
 • Tak wygląda młodsza siostra Kalczyńskiej. Podobna?

  Tak wygląda młodsza siostra Kalczyńskiej. Podobna?

  Anna Kalczyńska pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej mamą jest Halina Rowińska, znana przede wszystkim z serialu „Dom”. Ojcem prezenterki jest natomiast Krzysztof Kalczyński – absolwent krakowskiej PWST i PWSM w Warszawie.
 • Anna Kalczyńska zmieniła fryzurę

  Anna Kalczyńska zmieniła fryzurę

  Anna Kalczyńska przez dwanaście lat pracowała jako prezenterka TVN24. Jednak prawdziwą popularność przyniosła jej rola prowadzącej program „Dzień dobry TVN”.
 • Dziennikarka pokazała piękne nogi

  Dziennikarka pokazała piękne nogi

  Niewiele osób wie, że Anna Kalczyńska jest córką aktorskiej pary: Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyńskiego.

Filmy - Anna Kalczyńska (1)

 • Anna Kalczyńska o kulisach "Dzień dobry TVN"

  Anna Kalczyńska jest jedną z prowadzących program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka zdradziła jak wyglądają przygotowania do porannego wydania. - Każda z osób przechodzi przez etap przygotowawczy. Śmiejemy się, że to tak zwany departament beauty. Mamy charakteryzację, fryzjera i stylistę. Jest to sztab ludzi - powiedziała.