Kobieta - Anna Dereszowska

Artykuły - Anna Dereszowska (17)

 • ​Anna Dereszowska pokazała swoją teściową

  ​Anna Dereszowska pokazała swoją teściową

  Na wzruszające wyznanie zdobyła się przy okazji swoich imienin Anna Dereszowska. Aktorka spędzała ten dzień z rodzicami swojego partnera. Jego mamę pokazała na Instagramie i nazwała "najlepszą z możliwych Teściową" i "drugą Mamą".
 • Anna Dereszowska pochwaliła się figurą

  Anna Dereszowska pochwaliła się figurą

  Polskie gwiazdy różnie radzą sobie z pandemią i wynikającą z niej samoizolacją. Sprzątają, robią seksowne zdjęcia w domowych pieleszach lub uprawiają ogródek. Do ostatniej grupy należy Anna Dereszowska.
 • Anna Dereszowska o social mediach

  Anna Dereszowska o social mediach

  Anna Dereszowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej profil na Instagramie śledzi w tym momencie aż 175 tys. użytkowników.
 • Anna Dereszowska na zdjęciu sprzed lat

  Anna Dereszowska na zdjęciu sprzed lat

  Anna Dereszowska zebrała na Instagramie spore grono obserwujących. Jej profil śledzi w tym momencie aż 174 tys. użytkowników.
 • Anna Dereszowska pokazała partnera

  Anna Dereszowska pokazała partnera

  Kilka lat temu Anna Dereszowska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w „Lejdis” i „Nigdy nie mów nigdy”.
 • Anna Dereszowska zachwyca w kostiumie kąpielowym

  Anna Dereszowska zachwyca w kostiumie kąpielowym

  Anna Dereszowska może pochwalić się aż 145 tysiącami obserwujących na Instagramie. Nic dziwnego – zdjęcia aktorki ogląda się z dużą przyjemnością.
 • Anna Dereszowska zachwyca na "Różach Gali"

  Anna Dereszowska zachwyca na "Różach Gali"

  Plebiscyt „Róże Gali” odbył się już po raz piętnasty i jak zawsze przyciągnął tłumy polskich gwiazd. W warszawskim Ufficio Primo pojawili się m.in. Magdalena Boczarska, Joanna Krupa, Maryla Rodowicz, Doda, Kayah, Julia Wieniawa czy Klaudia Halejcio.
 • Zwierzenia sławnych mam

  Zwierzenia sławnych mam

  ​Szerszej publiczności znane są z różnych ról na małym i dużym ekranie. Nam opowiadają o swojej najważniejszej życiowej roli - matki.
 • Faceci też są wrażliwi

  Faceci też są wrażliwi

  Twierdzi, że mężczyzna nie musi być twardzielem. Uwielbia rozmawiać z kobietami. Same się o tym przekonałyśmy...
 • Długo i szczęśliwie?

  Długo i szczęśliwie?

  Niestety nie zawsze. Gwiazdy zgodnie wybrały długie kreacje, ale nie wszystkie wyszły na tym dobrze. Ucz się na ich błędach! Sprawdź, jak uniknąć maxi porażki w maxi sukni.