Anna Czartoryska

Synonimy:
Ania Czartoryska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Anna Czartoryska (74)

 • Anna Czartoryska: Cieszyć się chwilą

  Anna Czartoryska: Cieszyć się chwilą

  Uczę się cieszyć chwilą - mówi Anna Czartoryska. Twierdzi, że do niedawna była mało spontaniczna i nie lubiła niespodzianek. Przy dzieciach musiała jednak posiąść zdolność improwizowania, maluchy codziennie stawiają przed nią bowiem najbardziej wymyślne zadania i zabawy.
 • Anna Czartoryska wraca "Nad rozlewisko"

  Anna Czartoryska wraca "Nad rozlewisko"

  Anna Czartoryska przyznaje, że z dużą przyjemnością wraca na plan kolejnej części sagi "Nad rozlewiskiem". Jej satysfakcja jest jeszcze większa ze względu na fakt, że widzowie tęsknili za bohaterami i domagali się kontynuacji serialu. Zdjęcia rozpoczną się już 6 czerwca, a aktorka nadal będzie się wcielać w postać uroczej Pauli. Nowe odcinki będzie możne oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki od września.
 • Anna Czartoryska improwizuje

  Anna Czartoryska improwizuje

  Zdaniem Anny Czartoryskiej improwizacja to jedna z najtrudniejszych technik aktorskich. Brak scenariusza i konkretnych wytycznych reżysera może się okazać nie lada problemem. Do tego dochodzi jeszcze potrzeba wykazania się błyskotliwością i kreatywnością. Aktorka po raz pierwszy zmierzy się z tym gatunkiem w spektaklu "W-arte! Impro Show" przygotowanym przez artystów grupy Ab Ovo. Na scenie będzie można również zobaczyć między innymi Elżbietę Romanowską, Adama Fidusiewicza i Kacpra Kuszewskiego.
 • Anna Czartoryska: Artyści powinni prowokować

  Anna Czartoryska: Artyści powinni prowokować

  Artyści zawsze będą prowokować - przekonuje Anna Czartoryska Jej zdaniem sztuka wręcz powinna wykraczać poza przyjęte standardy i budzić kontrowersje. Protesty i próby cenzurowania jej mogą jedynie zwiększać zainteresowanie publiczności.
 • Julia Kamińska zaczyna śpiewać

  Julia Kamińska zaczyna śpiewać

  Aktorka Julia Kamińska, znana telewidzom z serialu "BrzydUla", stawia pierwsze kroki jako wokalistka. W musicalu "Zorro" w warszawskim Teatrze Komedia Kamińska wykonuje piosenki wraz z Anną Czartoryską i Marcinem Januszkiewiczem.
 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Nie jestem taka święta

  Anna Czartoryska-Niemczycka: Nie jestem taka święta

  Chciała być piosenkarką. Ale poszła do szkoły teatralnej i dziś bez aktorstwa nie wyobraża sobie życia. Gra w serialu, w teatrze, a teraz w filmie fabularnym. Starannie wybiera role. A przed nią najważniejsza, czyli rola matki. Ale chroni to, co najcenniejsze – prywatność.

Filmy - Anna Czartoryska (17)

 • Anna Czartoryska improwizuje

  Zdaniem Anny Czartoryskiej improwizacja to jedna z najtrudniejszych technik aktorskich. Aktorka po raz pierwszy zmierzy się z tym gatunkiem w spektaklu "W-arte! Impro Show" przygotowanym przez artystów grupy Ab Ovo.
 • Julia Kamińska debiutuje jako wokalistka

  Aktorka Julia Kamińska, znana telewidzom z serialu „BrzydUla”, stawia pierwsze kroki jako wokalistka. W musicalu „Zorro” w warszawskim Teatrze Komedia Kamińska wykonuje piosenki wraz z Anną Czartoryską i Marcinem Januszkiewiczem. Aktorka ujawniła, że razem z Czartoryską nagrały kołysankę dla Fundacji Serce Dziecka.
 • Kulig i Czartoryska: Trzydziestka to idealny wiek na małżeństwo

  Według Anny Czartoryskiej i Joanny Kulig, trzydziestka to idealny wiek dla kobiety, by zacząć planowanie małżeństwa i zakładanie rodziny. Aktorki uważają, że stereotyp trzydziestoletniej starej panny powoli przestaje funkcjonować, a kobiety w tym wieku stają się coraz bardziej niezależne i świadome swoich potrzeb.
 • Kamińska chwali Czartoryską: Jest dużo bardziej profesjonalna niż ja

  Odkąd Anna Czartoryska-Niemczycka ogłosiła, że spodziewa się dziecka, uwaga mediów skupia się głównie na niej w roli przyszłej mamy. Na próżno szukać wiadomości dotyczących kariery zawodowej aktorki. Tymczasem Julia Kamińska, teatralna koleżanka Czartoryskiej przypomina, że Anna to profesjonalistka na scenie.