Film - Anita Sokołowska

Artykuły - Anita Sokołowska (29)

 • Anita Sokołowska: Nie zagrałam jeszcze w żadnym filmie

  Anita Sokołowska: Nie zagrałam jeszcze w żadnym filmie

  Sześć lat na planie „Przyjaciółek” i czternaście w roli doktor Leny z Leśnej Góry wcale jej nie zmęczyło. Ale liczy, że w końcu zauważą ją twórcy filmów.
 • Anita Sokołowska: Uwielbiam spać w stogu siana

  Anita Sokołowska: Uwielbiam spać w stogu siana

  Znakomita aktorka i świetny rozmówca. Anita Sokołowska uwielbia wspominać dzieciństwo. Z wielkim szacunkiem wyraża się o fanach seriali, w których gra – „Przyjaciółek” i „Na dobre i na złe”. Jest także jurorką w talent show „The Brain. Genialny umysł”.
 • Anita Sokołowska w helikopterze

  Anita Sokołowska w helikopterze

  W 10. sezonie serialu "Przyjaciółki" Anita Sokołowska miała okazję latać helikopterem. "Tak się darłam, że już następnego dnia nie mogłam mówić" - wspomina ekscytujący lot aktorka.
 • Anita Sokołowska: Człowiek złożony jest z wielu talentów

  Anita Sokołowska: Człowiek złożony jest z wielu talentów

  Anita Sokołowska miała kilka pomysłów na zawodową przyszłość. Oprócz studiów aktorskich brała także pod uwagę zajęcie się fotografią. Jej zdaniem każdy człowiek ma wiele talentów i tylko od jego rodziców zależy, czy zdolności te zostaną rozpoznane i właściwie rozwinięte.
 • Anita Sokołowska jurorką w show "The Brain. Genialny umysł"

  Anita Sokołowska jurorką w show "The Brain. Genialny umysł"

  Anita Sokołowska zgodziła się na rolę jurorki w programie "The Brain. Genialny umysł" ze względu na możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Twierdzi, że dzięki udziałowi w show mogła wyjść poza dobrze znaną sobie i widzom przestrzeń zawodową. Podobała jej się również perspektywa poznania ludzi o ponadprzeciętnych zdolnościach.
 • Anita Sokołowska: Równowaga w dbaniu o siebie

  Anita Sokołowska: Równowaga w dbaniu o siebie

  Anita Sokołowska jest zwolenniczką umiaru w pielęgnacji. Na co dzień stosuje wyłącznie witaminowe serum do twarzy, a gdy ma okazję korzysta z zabiegów w spa. Najczęściej wybiera jednak masaże o działaniu relaksacyjnym. Gwiazda "Przyjaciółek" nie jest też zwolenniczką nadmiernego ingerowania w naturę.
 • Anita Sokołowska: Reset absolutny

  Anita Sokołowska: Reset absolutny

  Anita Sokołowska spędziła pięć styczniowych dni w Atenach. Twierdzi, że nie zwiedzała dużo, delektowała się natomiast grecką kuchnią i rozmowami z mieszkańcami miasta. Bywała także w teatrach. Jej zdaniem współczesny teatr grecki stawia na mocne, politycznie zaangażowane, a jednocześnie emocjonalne spektakle.
 • Anita Sokołowska: Takie sytuacje nadają sens mojej pracy

  Anita Sokołowska: Takie sytuacje nadają sens mojej pracy

  Twierdzi, że jest czupurną osobą, która lubi zaskakiwać siebie i innych. Anita Sokołowska od ośmiu sezonów gra Zuzę w serialu "Przyjaciółki", a od września występuje też w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".
 • Anita Sokołowska: Taka jestem prywatnie

  Anita Sokołowska: Taka jestem prywatnie

  Do tej pory Anita Sokołowska ukrywała się za postaciami, które kreuje na ekranie i na scenie. W "Top Chefie" to niemożliwe. Podczas rywalizacji nie da się niczego zagrać - zwłaszcza emocji.
 • Anita Sokołowska: Mam w domu kumpla

  Anita Sokołowska: Mam w domu kumpla

  Mój syn wkracza w fajny wiek - mówi Anita Sokołowska. Dwuletni Antoni zaczyna być świadomym otaczającego go świata dzieckiem o ukształtowanej osobowości i jasnych potrzebach. Aktorka twierdzi, że może z nim rozmawiać na różne tematy, nawet bardziej poważne niż dziecięce zabawy.

Filmy - Anita Sokołowska (6)

 • Anita Sokołowska: Człowiek jest złożony z wielu talentów

  Zdaniem Anity Sokołowskiej każdy człowiek ma wiele talentów i tylko od jego rodziców zależy, czy zdolności te zostaną rozpoznane i właściwie rozwinięte.
 • Anita Sokołowska jurorką w show "The Brain. Genialny umysł"

  Anita Sokołowska zgodziła się na rolę jurorki w programie "The Brain. Genialny umysł" ze względu na możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Twierdzi, że dzięki udziałowi w show mogła wyjść poza dobrze znaną sobie i widzom przestrzeń zawodową.
 • Anita Sokołowska: Równowaga w dbaniu o siebie

  Anita Sokołowska jest zwolenniczką umiaru w pielęgnacji. Na co dzień stosuje wyłącznie witaminowe serum do twarzy, a gdy ma okazję korzysta z zabiegów w spa.
 • Anita Sokołowska: Reset absolutny

  Anita Sokołowska spędziła pięć styczniowych dni w Atenach. Twierdzi, że nie zwiedzała dużo, delektowała się natomiast grecką kuchnią i rozmowami z mieszkańcami miasta. Bywała także w teatrach.
 • Anita Sokołowska: Mam w domu kumpla

  Mój syn wkracza w fajny wiek - mówi Anita Sokołowska. Aktorka twierdzi, że może z nim rozmawiać na różne tematy, nawet bardziej poważne niż dziecięce zabawy.
 • Anita Sokołowska: Intensywny czas zawodowy

  Od kilkunastu lat mam bardzo intensywny czas zawodowy, co mnie oczywiście cieszy - mówi Anita Sokołowska.