InteriaTV - Anita Sokołowska

Filmy - Anita Sokołowska (3)

  • Nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami" przez...

    Anita Sokołowska, znana z roli Zuzy w serialu „Przyjaciółki”, była wymieniana jako jedna z kandydatek do programu „Taniec z Gwiazdami”. Aktorka wprawdzie nie wystąpi w tanecznym show, ale – jak twierdzi – tańcem pasjonuje się od dawna. – Kocham tańczyć od najmłodszych lat. Wykorzystuję to w mojej pracy, czyli na deskach teatru, a doświadczenie z dzieciństwa bardzo mi w tym pomaga – mówi Anita Sokołowska. Aktorka przyznaje, że odkąd ma dziecko, dużo ciężej pogodzić życie prywatne z intensywną pracą zawodową. Czy to był powód, dla którego zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami"?
  • Anita Sokołowska wraca na plan "Przyjaciółek"

    Ruszyły zdjęcia do trzeciej serii "Przyjaciółek". W grudniu do ekipy dołączy Anita Sokołowska. Przerwa w zdjęciach spowodowana była ciążami trzech z czterech aktorek grających główne postacie. – Zgodnie z umową, w grudniu wchodzę na plan. Teraz mamy próby i przymiarki – mówi aktorka. Anita Sokołowska ujawnia też, że w trzecim sezonie serialu będzie się dużo działo. Bohaterka, w którą się wciela – pracoholiczka, a dawniej zatwardziała singielka Zuza - teraz znów będzie zaangażowana uczuciowo: zacznie spotykać się ze swoim telewizyjnym partnerem, Wojtkiem.
  • Anita Sokołowska: klasa na obcasach

    Moja bohaterka to pewna siebie bizneswoman z klasą, zawsze elegancka i z obowiązkowo pomalowanymi ustami - tak o postaci Zuzy, w którą wciela się w serialu "Przyjaciółki", mówi Anita Sokołowska.