Animator

Artykuły - Animator (1202)

 • Grand Prix festiwalu Animator dla Osmana Cerfona

  Grand Prix festiwalu Animator dla Osmana Cerfona

  Francuski reżyser Osman Cerfon zdobył główną nagrodę 12. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator - Złotego Pegaza i 45 tys. zł. Grand Prix przyznano za produkcję "Je sors acheter de cigarettes".
 • W Poznaniu rozstrzygnięto Animator 2018

  W Poznaniu rozstrzygnięto Animator 2018

  Serbsko-słowacki film krótkometrażowy "Untravel" w reżyserii Any Nedeljković i Nikoli Majdaka Juniora zdobył Złotego Pegaza, główną nagrodę 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator (MFFA), który rozstrzygnięto w Poznaniu.
 • Startuje Animator 2018

  Startuje Animator 2018

  Ponad 300 produkcji z całego świata zobaczą widzowie 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator (MFFA), który od piątku, 6 lipca, odbywa się w Poznaniu. Jest to największe w Polsce wydarzenie kulturalne poświęcone filmowi animowanemu.
 • 10. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator - od 7 lipca w Poznaniu

  10. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator - od 7 lipca w Poznaniu

  Pokazy filmów, zajęcia ze storyboardingu i robienia lalek filmowych, koncerty, pokazy tylko dla dorosłych - to część atrakcji, które przygotowali dla publiczności organizatorzy 10. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator. Poznańska impreza potrwa od 7 do 13 lipca.
 • Polityka w animacji jednym z wątków 10. edycji festiwalu Animator

  Polityka w animacji jednym z wątków 10. edycji festiwalu Animator

  Polityka w animacji będzie jednym z wiodących wątków tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator, który rozpocznie się 7 lipca w Poznaniu. W tym roku festiwal organizowany jest po raz 10.
 • Animator: Stół trickowy Themersona

  Animator: Stół trickowy Themersona

  Prawie pięć tysięcy widzów wzięło udział w projekcjach i warsztatach rozpoczętego w sobotę w Poznaniu Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator - poinformowali w poniedziałek organizatorzy festiwalu.
 • W lipcu szósta edycja festiwalu Animator

  W lipcu szósta edycja festiwalu Animator

  Polskie animacje eksperymentalne oraz pokazy animacji rosyjskiej i francuskiej to - obok międzynarodowego konkursu - najważniejsze wydarzenia rozpoczynającego się w lipcu w Poznaniu 6. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator.
 • Kanadyjczycy na Animatorze

  Kanadyjczycy na Animatorze

  Przegląd filmów kanadyjskich wyprodukowanych przez National Film Board (NFB) of Canada to jedno z wydarzeń trwającego w Poznaniu Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator. National Film Board of Canada jest partnerem tegorocznej edycji festiwalu.
 • Transakcje animatora na akcjach Spółki

  Raport bieżący nr 57/2012Podstawa prawna: Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych IDEA TFI S.A. podaje do wiadomości informację, że Spółka otrzymała - w trybie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi - zawiadomienie o transakcjach animatora. Pan Grzegorz Leszczyński, Prezes Zarządu Domu Maklerskiego IDMS.A., Pan Rafał Abratański, Wiceprezes Zarządu Domu Maklerskiego IDM S.A., Pan Piotr Derl
 • Transakcje animatora na akcjach spółki

  Raport bieżący nr 48/2012Podstawa prawna: Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych Zarząd BUMECH S.A. informuje, iż dnia 11.07.2012 roku Spółka otrzymała w trybie art. 160 ustawy z dnia 29.07.2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi zawiadomienie o transakcjach na akcjach Emitenta. Pan Grzegorz Leszczyński, Prezes Zarządu Domu Maklerskiego IDM S.A. (IDM) w związku z powołaniem go na Członka Rady Nadzorczej BUMECH S.A, przesł