Ani Mru-Mru

Artykuły - Ani Mru-Mru (10)

 • Ani Mru-Mru: Świat jest pełen wariatów

  Ani Mru-Mru: Świat jest pełen wariatów

  Ani Mru-Mru od lat jest w czołówce najbardziej lubianych kabaretów. Satyrycy zdradzają swój przepis na sukces i mówią, co bawi ich najbardziej.
 • Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru: Jesteśmy ogólnie wesołymi ludźmi

  Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru: Jesteśmy ogólnie wesołymi ludźmi

  Założyciel kabaretu Ani Mru-Mru nie unika rozmów na ulicy, na scenie nie boi się zaczepek widzów. Teraz Marcin Wójcik jedzie do Mrągowa i sam nie wie, co się tam wydarzy.
 • Ani Mru-Mru w dubbingu "Czarnoksiężnika z Oz"

  Ani Mru-Mru w dubbingu "Czarnoksiężnika z Oz"

  Gdy do studia dubbingowego wkracza Ani Mru-Mru, należy być gotowym na dosłownie wszystko. O fakcie tym musieli zapomnieć reżyser i dźwiękowiec-realizator, którzy wizytę kabaretu przypłacili krótkim pobytem w... szpitalu.
 • Bawić się bez procentów?

  Bawić się bez procentów?

  Marcin Wójcik był nauczycielem WF-u, ale marzył o pracy kabareciarza, bo dla niego dzień bez żartu - dniem straconym. W Wielkanoc Kabaretowy Klub Dwójki zaskoczy nas niespodziankami, przygotowanymi specjalnie na święta.
 • Ani Mru-Mru: 10 lat wygłupów

  Ani Mru-Mru: 10 lat wygłupów

  - Dostaliśmy tę nagrodę od TVP2 za to, że od 10 lat wygłupiamy się na antenie tego programu - powiedział - powiedział Marcin Wójcik z kabaretu Ani-Mru, nagrodzonego podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 specjalną nagrodą TVP2.
 • Telekamery: Znamy laureatów!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).
 • Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Pierwszy raz w dubbingu, ale, przyznać trzeba, że pewności siebie im nie brakuje. Aktorzy kabaretu Ani Mru-Mru - Marcin Wójcik i Michał Wójcik - użyczyli swoich głosów dwóm zwariowanym pchełkom, bohaterkom filmu "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D". Film w kinach już 17 września.
 • Autoreklama Ani Mru-Mru

  Autoreklama Ani Mru-Mru

  Kabaret Ani Mru-Mru z właściwym sobie wdziękiem zachęca swoich fanów do kupienia jubileuszowego DVD z okazji dekady istnienia formacji - zobacz!
 • Konkurs na 10-lecie Ani Mru-Mru!

  Konkurs na 10-lecie Ani Mru-Mru!

  Kabaret Ani Mru Mru ma już 10 lat i z pewnością zasłużył sobie na miano kultowego. Znakomite skecze jubileuszowe możecie oglądać na nowym DVD!
 • Najlepsze są sprośne dowcipy

  Najlepsze są sprośne dowcipy

  Polaków najbardziej śmieszą sprośne dowcipy. Wiadomo, że już nikt się nie śmieje z dowcipów, że jechał sobie Polak, Rusek i Niemiec i coś tam się stało aż mu walonki spadły - przekonują członkowie kabaretu Ani Mru-Mru.

Filmy - Ani Mru-Mru (2)