Anette Bening

Synonimy:
Bening Anette,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Anette Bening (9)

 • Annette Bening w najlepszej roli od lat

  Annette Bening w najlepszej roli od lat

  Inna, szczera, bliska każdej kobiecie historia o prawdziwych emocjach, z czterokrotnie nominowaną do Oscara i dwukrotnie nagrodzoną Złotym Globem Annette Bening. To nie jest kolejny film o tym, że po rozstaniu wystarczy zapisać się na kurs tańca, by wszystko wróciło do normy. To intymny portret kobiety która po odejściu męża do kochanki, próbuje ułożyć swoje życie na nowo. "Co przyniesie jutro" to fascynujący, autentyczny, intensywny film, który do polskich kin trafi już 20 marca!
 • Bening i Moore do Oscara!

  Bening i Moore do Oscara!

  Gwiazdy filmu "The Kids Are All Right" - Annette Bening i Julianne Moore - mają spore szanse na nominację do Oscara. Wytwórnia Focus Features, która dystrybuuje obraz w reżyserii Lisy Cholodenko, wesprze kandydatury obydwu aktorek.
 • Hopkins zagra Hemingwaya

  Hopkins zagra Hemingwaya

  Anthony Hopkins zagra Ernesta Hemingwaya w filmie "Hemingway and Fuentes" w reżyserii Andy'ego Garcii. Anette Benning wcieli się w postać trzeciej żony pisarza - Mary Welsh Hemingway.
 • Szukają dawcy nasienia

  Szukają dawcy nasienia

  Annette Bening ("American Beauty", "Kobiety"), Julianne Moore ("Godziny", "Miasto ślepców"), Mark Ruffalo ("Tatuaż", "Zodiak"), Josh Hutcherson ("Most do Terabithii", Podróż do wnętrza ziemi 3D") i Mia Wasikowska ("Opór", "Alicja w krainie czarów") dołączyli do obsady nowego filmu niezależnej reżyserki Lisy Cholodenko ("Na wzgórzach Hollywood", "Jaskinie serca").
 • Annette Bening na Broadwayu

  Annette Bening na Broadwayu

  Aktorka Annette Bening ("American Beauty") po 20 latach przerwy wraca na nowojorski Broadway.
 • Paltrow biega z nożyczkami

  Paltrow biega z nożyczkami

  Gwyneth Paltrow ("Sylvia", "Sky Kapitan i świat jutra") wystąpi u boku Annette Bening ("American Beauty", "Bezprawie") w filmie "Running With Scissors", który powstaje dla studia Sony's TriStar Pictures. Obraz będzie ekranizacją bestsellerowej powieści Augustena Burroughsa "Biegając z nożyczkami".
 • Bening, Kingsley i zbrodnicza opowieść

  Bening, Kingsley i zbrodnicza opowieść

  Annette Bening ("American Beauty", "Miłość w Białym Domu") i Ben Kingsley ("Gandhi", "Sexy Beast") zagrają główne role w niezależnym filmie "Mrs. Harris". Obraz opowie o morderstwie, które przed laty poruszyło amerykańskie media. Zdjęcia rozpoczną się 9 lutego 2004 roku w Los Angeles.
 • Jamie Lee Curtis zastąpi Annette Bening

  Jamie Lee Curtis zastąpi Annette Bening

  Jamie Lee Curtis ("Prawdziwe kłamstwa", "Krawiec z Panamy") wystąpi w ramake'u komedii z 1976 roku "Freaky Friday". Aktorka zastąpi na planie Annette Bening ("American Beauty"), która niedawno zrezygnowała z udziału w filmie.
 • Annette Bening i Kevin Costner w westernie

  Annette Bening i Kevin Costner w westernie

  Annette Bening, gwiazda filmu "American Beauty" oraz Kevin Costner, bohater przeboju "Tańczący z wilkami" wystąpią wspólnie na planie współczesnego westernu "The Open Ranges". Tą produkcją hollywoodzki gwiazdor chce po kilkuletniej przerwie wrócić do reżyserii filmowej.