Andrzej Supron

Artykuły - Andrzej Supron (9)

 • Andrzej Supron wybrany na prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego

  Andrzej Supron wybrany na prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego

  Zanosi się na dobrą zmianę: Andrzej Supron sprawować będzie funkcję prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego do 2020 roku. Dzisiaj, w wyborach, pokonał w Warszawie dwukrotnego mistrza olimpijskiego Andrzeja Wrońskiego. Za Supronem opowiedziało się 51, a za Wrońskim 33 delegatów.
 • Ksiądz Jacek Stryczek zmierzył się z Andrzejem Supronem

  Ksiądz Jacek Stryczek zmierzył się z Andrzejem Supronem

  Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na warszawskim Torwarze. Znany ksiądz Jacek Stryczek pobił się z wicemistrzem olimpijskim w zapasach Andrzejem Supronem. Całe zajście zarejestrowały kamery podczas IV Gali Biznes Boxing Polska.
 • Ksiądz zaboksuje w słusznej sprawie

  Ksiądz zaboksuje w słusznej sprawie

  Twardy wzrok, skrzyżowane pięści. Walczą, by Polacy również potrafili walczyć: o samych siebie i o innych. Już 13 maja Ksiądz Jacek Wiosna Stryczek zmierzy się ze znanym zapaśnikiem Andrzejem Supronem. Staną naprzeciw siebie w ringu, by zawalczyć dla Szlachetnej Paczki pod hasłem "Walczę o ludzi".
 • Dzień z zapasami w Łodzi z udziałem Andrzeja Suprona

  Dzień z zapasami w Łodzi z udziałem Andrzeja Suprona

  W czwartek 12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 162 w Łodzi, odbędzie się wyjątkowa impreza zapaśnicza. Dziesięć reprezentacji dzieci ze szkół podstawowych zmierzy się w turnieju, który poprzedzi trening z medalistą olimpijskim, mistrzem świata i Europy Andrzejem Supronem.
 • "Mistrza nie zatrzymasz": Sportowcy śpiewem pomagają dzieciom (teledysk)

  "Mistrza nie zatrzymasz": Sportowcy śpiewem pomagają dzieciom (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk wspierający charytatywną akcję "Mistrza nie zatrzymasz - Sportowcy Dzieciom". W piosence śpiewają gwiazdy sportu takie jak m.in. Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta i Piotr Reiss.
 • Zapasy wciąż z szansami na pozostanie w programie

  Obradujący w Sankt Petersburgu Komitet Wykonawczy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego podjął kolejną decyzję w sprawie zmian na liście olimpijskich dyscyplin sportowych.
 • Damian Janikowski wysłał petycję do Donalda Tuska

  Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie Damian Janikowski wysłał petycję do premiera Donalda Tuska, w której prosi o wsparcie inicjatywy mającej na celu przeciwstawienie się propozycji usunięcia zapasów z programu igrzysk. Decyzja o ewentualnym wykluczeniu zapasów zostanie podjęta najprawdopodobniej podczas wrześniowej sesji MKOl w Buenos Aires.
 • Komu przeszkadzają zapasy na IO?

  Komu przeszkadzają zapasy na IO?

  Nie milkną echa skandalu, jakim są plany MKOl-u zmierzający do likwidacji zapasów z programu igrzysk 2020 roku.
 • Andrzej Supron zwraca medal po propozycji usunięcia zapasów z igrzysk

  Andrzej Supron zwraca medal po propozycji usunięcia zapasów z igrzysk

  Wicemistrz olimpijski w zapasach Andrzej Supron postanowił odesłać szefowi MKOl Jacquesowi Rogge srebrny medal zdobyty w 1980 r. w Moskwie w proteście przeciwko propozycji usunięcia tej dyscypliny z programu igrzysk w 2020 r.

Filmy - Andrzej Supron (1)

 • Andrzej Supron zaprasza na Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej. Wideo

  - Jestem ambasadorem fundacji "Kropla Życia" Agaty Mróz-Olszewskiej. Fundacja budzi ludzkie serca na potrzeby innych. 5 i 6 października we wrocławskiej hali Orbita odbędzie się VIII Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej. Musicie koniecznie tam być - zaprasza znakomity zapaśnik medalista olimpijski Andrzej Supron.