Andrzej Strejlau

Artykuły - Andrzej Strejlau (40)

Filmy - Andrzej Strejlau (8)

 • Ekstraklasa. Andrzej Strejlau: Kto stawia prognozy, nie rozumie tematu. Wideo

  - W pierwszych spotkaniach będzie dominowało przygotowanie fizyczne. To akurat w czasie wymuszonej przerwy można było zrobić. Piłka jest i będzie dyscypliną opartą na wysiłku interwałowym - przewiduje w rozmowie z Interią były trener piłkarski, a obecnie ekspert, Andrzej Strejlau.
 • Andrzej Strejlau dla Interii o zimowych zmianach w Legii. Wideo

  - Zmiany w Legii to jest konsekwencja obecnej sytuacji finansowej klubu. To jest naturalna kolej rzeczy, że klub pozbywa się swoich najlepszych piłkarzy. Poza tym z niewolnika nie ma pracownika - mówi w rozmowie z Interią o zmianach personalnych w Legii Warszawa były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau.
 • Andrzej Strejlau dla Interii: Wybór pomiędzy Zmarzlikiem a Lewandowskim był arcytrudny. Wideo

  - Tak naprawdę wybór najlepszego sportowca to kwadratura koła. Jak porównać sukcesy, skalę i ilość rywali z którymi nasi sportowcy rywalizowali? Tego nie da się zrobić - mówi w rozmowie z Interią były selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej Andrzej Strejlau o wyborze najlepszego polskiego sportowca w 2019 roku.
 • Reprezentacja Polski. Andrzej Strejlau: Ja miałem jeszcze gorzej. Wideo

  - W mojej pracy selekcjonera miałem zawodników do dyspozycji czterdzieści osiem godzin przed meczem. Jerzy Brzęczek ma natomiast duży kłopot, bo jest na razie tylko selekcjonerem. Trenerem będzie wtedy, kiedy zawodników będzie miał na zgrupowaniach na przykład osiem dni przed meczem - mówi w wywiadzie z Interią były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau.