Andrzej Sołtysik

Synonimy:
Sołtysik Andrzej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andrzej Sołtysik (7)

 • Patrycja Sołtysik pokazała kuchnię

  Patrycja Sołtysik pokazała kuchnię

  Andrzej Sołtysik jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Od 2015 roku jest mężem, młodszej o ponad 20 lat, Patrycji.
 • Skargi do KRRiT za materiał "Dzień Dobry TVN" o Jungkooku z BTS. Adam Feder zwolniony z programu

  Skargi do KRRiT za materiał "Dzień Dobry TVN" o Jungkooku z BTS. Adam Feder zwolniony z programu

  Nie milkną echa skandalu wokół materiału "Dzień dobry TVN" na temat Jungkooka, wokalisty koreańskiego zespołu BTS. Stacja przeprosiła, ale na nadawcę wpłynęły już skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.
 • Andrzej Sołtysik zastąpi Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"

  Andrzej Sołtysik zastąpi Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"

  Andrzej Sołtysik od nowego sezonu poprowadzi codzienne wydania programu "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz pojawi się u boku Anny Kalczyńskiej, z którą dotąd współpracował Jarosław Kuźniar.
 • Andrzej Sołtysik: Zmiany, które przyniosły szczęście

  Andrzej Sołtysik: Zmiany, które przyniosły szczęście

  Zasmakowałem w ojcostwie. To piękny stan - mówi Andrzej Sołtysik. Poza tym szykuje się do okrągłych urodzin, bo, jak twierdzi, prawdziwe życie zaczyna się po pięćdziesiątce. - Będzie przebudzenie mocy - żartuje.
 • Metamorfozy Bossa

  Metamorfozy Bossa

  W warszawskim salonie Hugo Boss powiało wiosną. Joanna Horodyńska - dziennikarka, modelka, znawczyni stylów wszelkich dokonała metamorfoz gwiazd.
 • Film o papieżu: Emocje to kino

  Film o papieżu: Emocje to kino

  Nie milkną dyskusje na temat kinowej premiery filmu "Karol - człowiek, który został Papieżem". Wiele osób uważa, że przesunięcie telewizyjnej emisji opowieści o papieżu Polaku na październik jest dużym błędem telewizji TVN, która zakupiła prawa do tego tytułu. Rzecznik stacji, Andrzej Sołtysik, powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że "obejrzenie filmu w kinie jest czymś o wiele szlachetniejszym niż obejrzenie go w telewizji".
 • Lindzie już dziekujemy!

  Lindzie już dziekujemy!

  Bogusław Linda już nie prowadzi telewizyjnego programu "Co Ty wiesz o gotowaniu, czyli Linda w kuchni". Jak powiedział nam Andrzej Sołtysik, rzecznik stacji TVN, w której program był emitowany, "umowa pomiędzy prowadzącym i telewizją wygasła w naturalny sposób". Z danych wynika jednak, iż wyniki oglądalności były bardzo słabe.

Zdjęcia - Andrzej Sołtysik (1)

 • film.interia.pl
  Celebryci na Festiwalu Filmowym w Gdyni

Filmy - Andrzej Sołtysik (1)

 • Andrzej Sołtysik namówił gwiazdy na zwierzenia

  Choć zazwyczaj trudno ich namówić na zwierzenia i rzadko udzielają wywiadów, to Andrzejowi Sołtysikowi udało się przekonać do szczerej rozmowy największe osobowości polskiego kina. Bogusław Linda, Adam Woronowicz, Jan Nowicki czy Krystyna Janda mają na swoim koncie setki ról filmowych i teatralnych, a co za tym idzie – wiele przeżyć, doświadczeń i refleksji. Dziennikarz zachęcił ich, by opowiedzieli o swoich największych aktorskich wyzwaniach, sukcesach, nietrafionych wyborach i chwilach słabości. Zapis tych rozmów można znaleźć w książce „Oblicza kina”.