Film - Andrzej Nejman

Synonimy:
Nejman Andrzej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andrzej Nejman (11)

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.
 • Małaszyński bierze ślub, ale...

  Małaszyński bierze ślub, ale...

  Paweł Małaszyński, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Andrzej Nejman wystąpią w rolach głównych w farsie Robina Hawdona "Ślub doskonały". Premierę spektaklu w reżyserii Marcina Sławińskiego zaplanowano na 14 grudnia w warszawskim Teatrze Kwadrat.
 • Andrzej Nejman: Ciężkie życie dyrektora

  Andrzej Nejman: Ciężkie życie dyrektora

  Swoje potrzeby zawsze stawiał na dalszym planie. Często zapomina o sobie, bo zawsze jest coś ważniejszego. Ale się nie oszczędza!
 • Premiera przy pełni księżyca

  Premiera przy pełni księżyca

  W warszawskim kinie Atlantic odbyła się premiera filmu "Od pełni do pełni" w reżyserii Tomasza Szafrańskiego.
 • Andrzej Nejman - biografia

  Andrzej Nejman urodził się 5 listopada 1974 roku we Włocławku. W 1997 ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Aktor znany przede wszystkim z roli Waldka w telenoweli "Złotopolscy" oraz z filmów "Poranek kojota" i "Sposób na Alcybiadesa". Od 2006 do 2008 roku prowadził audycję satyryczną "KOZA" w Trójce. Odszedł ze stacji w 2010 po zmianie dyrekcji. Odszedł także z serialu "Złotopolscy". Od 15 lipca 2010 roku jest dyrektorem Teatru Kwadrat w Warszawie.
 • Waldek odchodzi ze "Złotopolskich"

  Waldek odchodzi ze "Złotopolskich"

  Choć tę serialową postać kocha cała Polska, Andrzej Nejman nie chce być już Waldkiem Złotopolskim. Aktor chce zostać reżyserem.
 • Wirtualny bliźniak Nejmana?

  Wirtualny bliźniak Nejmana?

  Czy to możliwe, że spokojny i skromny aktor z serialu Złotopolscy Andrzej Nejman przeistoczy się w aukcjonera-showmana rozdającego telewidzom złote karty z 30.000 złotych?
 • Prywatnie jestem trochę inny niż Waldek

  Prywatnie jestem trochę inny niż Waldek

  "Nigdy w życiu nie podejrzewałem, że kiedykolwiek założę obcisły strój wyszywany świecidełkami i buty na obcasach! Niestety, tańce latynoamerykańskie mają swoje wymagania" - mówi znany z serialu "Złotopolscy" i programu "Jak Oni śpiewają" Andrzej Nejman.
 • Waldek Złotopolski już nie śpiewa

  Waldek Złotopolski już nie śpiewa

  Andrzej Nejman, czyli Waldek ze "Złotopolskich" decyzją widzów pożegnał się z programem "Jak oni śpiewają?".
 • "Złotopolscy" kontra "Na wspólnej"

  "Złotopolscy" kontra "Na wspólnej"

  Decyzją widzów, z programu "Jak oni śpiewają?" odpadł poseł Biernacki ze "Złotopolskich", czyli aktor Marek Siudym. W następnym odcinku może pożegnać się z programem inny aktor z tego serialu, Andrzej Nejman (Waldek Złotopolski) lub Edyta Herbuś (Ula z "Na wspólnej").