Andrzej Melak

Artykuły - Andrzej Melak (9)

 • Andrzej Melak obejmie mandat po Arturze Górskim

  Andrzej Melak obejmie mandat po Arturze Górskim

  Jak wynika z harmonogramu prac Sejmu, we wtorek o godz. 11 odbędzie się ślubowanie poselskie Andrzeja Melaka. Melak obejmie mandat za zmarłego kilka dni temu posła PiS Artura Górskiego.
 • Melak: Apelujemy o poszerzenie grona spotykających się z Obamą

  Melak: Apelujemy o poszerzenie grona spotykających się z Obamą

  Andrzej Melak apeluje o poszerzenie grona przedstawicieli rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej na spotkaniu z Barackiem Obamą. Według niego mają w nim uczestniczyć tylko rodziny wojskowych. Wśród zaproszonych jest Jarosław Kaczyński, bo Lech Kaczyński był zwierzchnikiem sił zbrojnych.
 • Katyń: Jaka rehabilitacja? Polacy nie byli sądzeni

  Katyń: Jaka rehabilitacja? Polacy nie byli sądzeni

  Należy poczekać na konkretne decyzje - uznali zgodnie prezes Komitetu Katyńskiego Andrzej Melak i prezes Federacji Rodzin Katyńskich Izabella Sariusz-Skąpska po deklaracji ambasadora Federacji Rosyjskiej w Polsce Aleksandra Aleksiejewa.
 • "Dramatyczny sposób obrony poprzez atak"

  Andrzej Melak, Ewa Kochanowska i Paweł Deresz - obecni w Sejmie podczas debaty nad informacją rządu ws. katastrofy smoleńskiej - krytycznie ocenili jej przebieg. Przemówienie premiera było obroną przez atak na rodziny ofiar i opozycję - uznał Melak.
 • Melak o raporcie MAK: To kapitulacja Polski

  Andrzej Melak, brat Stefana Melaka, byłego przewodniczącego Komitetu Katyńskiego, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem, o raporcie MAK:

Filmy - Andrzej Melak (2)

 • Melak w RMF: Zostaliśmy okłamani przez polskiego premiera

  Ewa Kopacz w Moskwie wobec 300 bliskim ofiarom osób powiedziała, że polscy lekarze i prokuratorzy uczestniczyli w sekcjach po katastrofie smoleńskiej. Uwierzyliśmy, bo my wierzyliśmy, że nasi ministrowie pojechali tam, by przypilnować polskich interesów - powiedział w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Andrzej Melak.
 • "Symbol pamięci o wszystkich"

  Ten wieczny ogień, wydobywający się z podziemi jest symbolem trwania - tak o projekcie pomnika światła upamiętniającego ofiary katastrofy smoleńskiej mówi Andrzej Melak.