Andrzej Kraśnicki

Artykuły - Andrzej Kraśnicki (77)

Filmy - Andrzej Kraśnicki (13)

 • Andrzej Kraśnicki dla Interii: Sytuacja jest trudna. Wideo

  - Martwię się tym, co się dzieje z Vive Kielce. Mam nadzieję, ze będzie tam grać teraz więcej Polaków. Sytuacja klubów w Superlidze piłki ręcznej jest generalnie trudna. Kluby są finansowane przez samorządy, a te mają ograniczone budżety i inne priorytety - mówi w rozmowie z Interią prezes Polskiego Związku Piłki Ręcznej Andrzej Kraśnicki.
 • Prezes ZPRP dla Interii: Główny sponsor piłki ręcznej na razie się nie wycofuje. Wideo

  Mamy jednego głównego sponsora PGNiG, którego niezwykle cenimy, jesteśmy razem do dziesięciu lat, zawsze mieliśmy wsparcie nawet w tych najtrudniejszych momentach i liczymy, że teraz się to nie zmieni. Zdajemy sobie sprawę, że nasze możliwości pozyskiwania środków bardzo się skurczą, nie będziemy mogli czerpać zysków chociażby z organizacji meczów reprezentacji, liczymy, że nasi partnerzy pozostaną z nami. Na ten moment nie mamy sygnałów, żeby ktoś chciał zrezygnować, jesteśmy z wszystkimi w stałym kontakcie, przygotowaliśmy dla nich ofertę i wszystko wskazuje na to, że zachowamy naszych dotychczasowych sponsorów – mówi w rozmowie z Interią prezes Związku Piłki Ręcznej Andrzej Kraśnicki.
 • Prezes PKOl Kraśnicki dla Interii: Musimy z tego natychmiast skorzystać. Wideo

  Fakt, że Centralne Ośrodki Sportu będą wkrótce dostępne dla sportowców, to bardzo pozytywna wiadomość. Jest to dla nas niezwykle istotna sprawa, trzeba wziąć także pod uwag, że tym samym da również możliwość w miarę normalnego powrotu do życia nie tylko sportowcom, ale też trenerom, fizjoterapeutom, czy całej obsłudze hotelowej - mówi w rozmowie z Interią prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki.
 • Andrzej Kraśnicki: PKOl działa jak większość przedsiębiorstw. Wideo

  Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego w rozmowie z Interią zdradził, w jaki sposób organizowana jest praca w komitecie w czasie pandemii koronawirusa.