Andrzej Czerwiński

Synonimy:
Czerwiński Andrzej,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Andrzej Czerwiński (5)

Filmy - Andrzej Czerwiński (3)

  • Czerwiński oczekuje poważnego inwestora dla LOT-u

    - Bardzo chciałbym zachęcić inwestorów do tego, żeby poważnie podchodzili do inwestowania w LOT - powiedział PAP minister skarbu Andrzej Czerwiński. Od inwestora oczekuje on stabilizacji marki LOT-u, utrzymania siedziby spółki w Warszawie i rozwoju Okęcia.
  • Przedłużają się prace nad podatkiem węglowodorowym

    Przedłużają się prace w Sejmie nad ustawą wprowadzającą podatek węglowodorowy. Posłowie nie spieszą się, bo podatek i tak będzie pobierany dopiero od 2020 r. Do tego eksperci zwracają uwagę, że nowe obciążenia mogą zniechęcić firmy, w tym państwowe PGNiG, do poszukiwania i wydobycia gazu łupkowego, a poza tym za sześć lat system podatkowy może być bardzo skomplikowany. Komentuje Andrzej Czerwiński, poseł PO.
  • Znany plan prac nad trójpakiem

    - Mam nadzieję graniczącą z pewnością, że ustawa o odnawialnych źródłach energii zostanie przyjęta w pierwszej kolejności, a potem prawo energetyczne i gazowe - mówi Agencji Informacyjnej Newseria Andrzej Czerwiński, poseł PO, przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Energetyki. Dodaje, że zanim projekt ustawy o OZE we wrześniu trafi do laski marszałkowskiej, zwolennicy zielonej energii, muszą "wygrać batalię z ministrem finansów".