Andrew Davies

Artykuły - Andrew Davies (14)

 • Scenarzyści "Szczęk" i "House of Cards" w Warszawie

  Scenarzyści "Szczęk" i "House of Cards" w Warszawie

  Autorzy scenariuszy filmu "Szczęki" oraz seriali "House of Cards" i "In Treatment" - Amerykanin Carl Gottlieb, Brytyjczyk Andrew Davies i Hagai Levi z Izraela - będą gośćmi organizowanej w Warszawie w dniach 1-2 października 3. Światowej Konferencji Scenarzystów.
 • Najlepsi scenarzyści spotkają się w Warszawie

  Najlepsi scenarzyści spotkają się w Warszawie

  Andrew Davies ("House of Cards") i Hagai Levi ("In treatment") będą gośćmi specjalnymi 3. Światowej Konferencji Scenarzystów, która odbędzie się w Warszawie w dniach 1-2 października 2014.
 • Kolejna produkcja wybitnego scenarzysty

  Kolejna produkcja wybitnego scenarzysty

  Znany brytyjski scenarzysta Andrew Davies został zaangażowany do napisania sześciu epizodów mini-serialu telewizyjnego, opartego na powieści Lwa Tołstoja "Wojna i pokój". Serial będzie emitowany na antenie telewizji BBC w 2015 roku.
 • Kimberly Peirce szpieguje

  Kimberly Peirce szpieguje

  Kimberly Peirce ("Nie czas na łzy") zasiądzie na fotelu reżysera filmu opowiadającego losy izraelskiego szpiega Eli Cohena. Obraz powstanie dla studia Columbia Pictures. Nad scenariuszem opowieści pracuje Andrew Davies ("Dziennik Bridget Jones", "Bridget Jones: W pogoni za rozumem").
 • Chuda Bridget Jones

  Chuda Bridget Jones

  Renée Zellweger ("White Oleander"), która najprawdopodobniej powtórzy swą rolę Bridget Jones w kontynuacji przeboju "Dziennik Bridget Jones", stanowczo odmówiła przybrania na wadze na potrzeby filmu "W pogoni za rozumem". Podczas prac nad pierwowzorem aktorka przytyła kilkanaście kilogramów.
 • George Clooney zainteresowany Bridget Jones

  George Clooney zainteresowany Bridget Jones

  Jak podała jedna z witryn internetowych, George Clooney przygotowuje się do występu w kontynuacji przeboju "Dziennik Bridget Jones". Aktor zagra w filmie "W pogoni za rozumem" u boku Renée Zellweger. Informację podał Andrew Davies, który pracuje nad scenariuszem sequela.