analiza

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Analiza ,

Artykuły - Analiza (297)

 • RCP - jak efektywnie prowadzić rejestrację czasu pracy pracownika?

  RCP - jak efektywnie prowadzić rejestrację czasu pracy pracownika?

  Praca z ludźmi nigdy nie jest łatwa - szczególnie możesz odczuwać to wtedy, gdy to ty odpowiadasz za pracę i wydajność innych osób. Niezależnie od tego, czy problemem jest brak zaangażowania w obowiązki, spóźnianie się czy notoryczne wychodzenie wcześniej z pracy, od teraz masz możliwość monitorowania działań poszczególnych jednostek, dzięki czemu zarządzanie firmą stanie się dużo prostsze. Wystarczy, że wprowadzisz do swojego zespołu RCP!
 • Strategia rozwoju rynku kapitałowego zawierać będzie analizę wpływu podatków na ten rynek

  Strategia rozwoju rynku kapitałowego zawierać będzie analizę wpływu podatków na ten rynek

  - Strategia rozwoju rynku kapitałowego zawierać będzie analizę wpływu podatków na ten rynek; analiza ta i płynące z niej wnioski stanowić będą podstawę do ewentualnych działań regulacyjnych w tym zakresie - podał wiceminister finansów Paweł Gruza w odpowiedzi na interpelację poselską. Jednym z najbardziej szkodliwych dla tego obszaru jest tzw. podatek Belki.
 • Dodatkowa analiza wątpliwych transakcji ziemią

  Dodatkowa analiza wątpliwych transakcji ziemią

  - Agencja Nieruchomości Rolnych przeprowadza dodatkową analizę wszystkich transakcji sprzedaży ziemi, które budziły wątpliwości - poinformował w środę w Sejmie sekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa Zbigniew Babalski.
 • Analiza fundamentalna: Co wpływa na cenę na rynku Fx, czyli makroekonomia inwestora

  Analiza fundamentalna: Co wpływa na cenę na rynku Fx, czyli makroekonomia inwestora

  Analiza fundamentalna często odrzucana jest przez inwestora handlującego na rynku Fx ze względu na złożoność samego procesu i wysoki poziom subiektywności oceny. Czy prawidłowo? Które czynniki makroekonomiczne mają największe znaczenie i jak wpływają na wycenę walut?
 • Zabobony na parkiecie

  Zabobony na parkiecie

  Inwestorzy korzystający z narzędzi opartych na liczbach Fibonacciego i złotej proporcji posługują się w istocie magią. Narzędzia te dają graczom jedynie fałszywe poczucie zrozumienia procesów zachodzących na wykresie cenowym.
 • Potocznik: Do końca roku unijna analiza ws. gazu z łupków

  Potocznik: Do końca roku unijna analiza ws. gazu z łupków

  - Do końca roku Komisja Europejska chce zakończyć kompleksową ocenę wszystkich środowiskowych, energetycznych i klimatycznych aspektów eksploatacji gazu niekonwencjonalnego - zapowiedział unijny komisarz ds. środowiska Janez Potocznik.
 • Jak trafnie określić swoją wartość na rynku pracy

  Jak trafnie określić swoją wartość na rynku pracy

  Podczas rozmowy kwalifikacyjnej niemal zawsze pada pytanie w rodzaju: "Jakiego wynagrodzenia Pani/Pan oczekuje?" Jak z tego wybrnąć? Podać zaniżoną kwotę, by za wszelką cenę zdobyć wymarzoną pracę, czy może zaryzykować i walczyć o wysokie zarobki? Trudno podać jednoznaczną odpowiedź, ale warto wspomnieć o kilku prostych wskazówkach, które pomogą odpowiednio ocenić swoją rynkową wartość.
 • Na północy wyższych pensji nie będzie

  Na północy wyższych pensji nie będzie

  Firmy nie myślą o podwyżkach płac w przyszłym roku. To efekt spowalniającej gospodarki
 • Neumann o analizie planu naprawy Centrum Zdrowia Dziecka

  Neumann o analizie planu naprawy Centrum Zdrowia Dziecka

  W środę lub czwartek zakończy się analiza planu naprawczego Centrum Zdrowia Dziecka - zapowiedział w poniedziałek wiceminister zdrowia Sławomir Neumann. Instytut ten jest zadłużony na ok. 200 mln zł.
 • Nie tylko Google? Analiza rynku wyszukiwarek

  Nie tylko Google? Analiza rynku wyszukiwarek

  Może to się niekiedy wydawać nieprawdopodobne, ale Google nie jest jedyną dostępną wyszukiwarką. Mamy do wyboru cały szereg innych silników. Jaki jest ich udział i rozkład na świecie? Za punkt wyjścia do analizy posłużą dane serwisu StatCounter.com.