Kobieta - Amerykanie

Synonimy:
Ameryaknie, amerykanka
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Amerykanie (6)

 • Czy jemy za dużo?

  Czy jemy za dużo?

  Japończycy najszczuplejsi, a mieszkańcy wysp Pacyfiku ciężsi od nich o około 70 proc. Amerykanie ciągle przybierają na wadze i są w czołówce najbardziej otyłych narodowości. Gdzie na mapie zbędnych kilogramów i nadmiaru tkanki tłuszczowej znajduje się Polska?
 • Otyłość przyczyną raka

  Otyłość przyczyną raka

  W Stanach Zjednoczonych ponad 100 tys. zachorowań na raka rocznie można by uniknąć, gdyby Amerykanie zrzucili zbędne kilogramy. Jak zapowiadają specjaliści z Amerykańskiego Instytutu Badań nad Rakiem (AICR), liczba ta będzie rosła, gdyż Amerykanie wciąż tyją.
 • Co skrywa uśmiech

  Co skrywa uśmiech

  Co można wyczytać z ust rozciągniętych w uśmiechu? Nie tylko sytuację, która wywołała pracę naszych mięśni twarzy. Znaczenie uśmiechu zależy od kraju i kultury, a nawet temperamentu uśmiechającego się.
 • Ile kosztuje uroda?

  Ile kosztuje uroda?

  Amerykanie wydają 20 miliardów dolarów rocznie na produkty, które mają poprawić wygląd. Nie tylko panie mają kompleksy pod względem swojego wyglądu - na 10-15 proc. wszystkich operacji plastycznych decydują się Amerykanie płci męskiej.
 • Najseksowniejsze Amerykanki

  Najseksowniejsze Amerykanki

  Piosenkarka Jessica Simpson (24 l.) została uznana najseksowniejszą kobietą Ameryki. Zestawienie opublikował na podstawie głosów swoich czytelników magazyn dla panów "Maxim". Blondwlosa Jessica wyprzedziła swoją słynniejszą koleżankę po fachu, Beyonce Knowles, zaś na trzecim miejscu znalazła się Christina Aguilera.
 • Amerykany - przysłała Grażyna

  Amerykany - przysłała Grażyna

  2 szklanki cukru; 5 jaj; 25 dag margaryny; 1kg mąki; 2 szklanki mleka; 4 czubate łyżeczki amoniaku