Alien Ant Farm

Artykuły - Alien Ant Farm (10)

 • Alien Ant Farm: Zmiana gitarzysty

  Alien Ant Farm: Zmiana gitarzysty

  Skład amerykańskiej formacji Alien Ant Farm uszczuplił się ostatnio o gitarzystę. Z zespołu odszedł Terry Corso, który szybko znalazł jednak następcę. Na razie nie wiadomo czy Victor Camacho zostanie stałym członkiem grupy, czy będzie jej tylko pomagał podczas koncertów.
 • Spryciarze z Alien Ant Farm

  Spryciarze z Alien Ant Farm

  Amerykański zespół Alien Ant Farm nakręcił teledysk z udziałem takich gwiazd, jak P Diddy, Snoop Dogg czy Mike Tyson i na dodatek... nic im nie zapłacił. Sprytni muzycy przyczaili się bowiem przy wejściu na imprezę z udziałem wszystkich wspomnianych osobistości i po prostu je sfilmowali.
 • Alient Ant Farm ze Stone Temple Pilots

  Alient Ant Farm ze Stone Temple Pilots

  Amerykańska formacja Alient Ant Farm, znana przede wszystkim z własnej wersji "Smooth Criminal", wielkiego przeboju Michaela Jacksona, pracuje już nad następnym wydawnictwem. W produkcji albumu pomagać zespołowi pomagać będą bracia Dean i Robert DeLeo ze Stone Temple Pilots.
 • Alien Ant Farm: Wokalista leczy się w Wielkiej Brytanii

  Alien Ant Farm: Wokalista leczy się w Wielkiej Brytanii

  Dryden Mitchell, frontman i wokalista amerykańskiej formacji Alien Ant Farm, musiał niestety udać się na leczenie do Wielkiej Brytanii. Muzyk ucierpiał w zeszłym tygodniu, podczas wypadku samochodowego w Hiszpanii.
 • Pechowi Alien Ant Farm

  W dość nieprzyjemnych okolicznościach zakończyli swoją trasę koncertową po Europie członkowie amerykańskiej formacji Alien Ant Farm. We wtorek, 22 maja, około godziny 2.20 nad ranem autokar, którym jechali na koncert do Lizbony zderzył się czołowo z ciężarówką.
 • Alien Ant Farm w stylu The Police

  Alien Ant Farm w stylu The Police

  Członkowie amerykańskiej formacji Alien Ant Farm, którzy zaistnieli na scenie muzycznej dzięki swojej wersji przeboju "Smooth Criminal" Michaela Jacksona i którzy w swoim teledysku do utworu "Movies" przypomnieli fanom sceny z obrazów m.in "Ghostbusters" i "Karate Kid", tym razem zdecydowali się złożyć swoisty hołd grupie The Police.
 • Nu-metalowy "Spider-Man"

  Nu-metalowy "Spider-Man"

  Ścieżka dźwiękowa do filmu "Spider-Man", w reżyserii Sama Raimi'ego, będzie prawdziwym rarytasem dla fanów ostrego, amerykańskiego rocka. W jej powstawaniu maczali bowiem palce muzycy związani z takimi grupami, jak Slipknot, Alien Ant Farm, Sum 41, Nickelback, Alice In Chains i Aerosmith. Płyta trafi do sklepów pod koniec kwietnia, tydzień przed amerykańską premierą filmu.
 • Alien Ant Farm: Czas na przerwę

  Alien Ant Farm: Czas na przerwę

  Po bardzo pracowitym 2001 roku i styczniowych koncertach w Australii, członkowie amerykańskiej formacji Alien Ant Farm doszli do wniosku, iż należy im się chwila wytchnienia. Dlatego też mają zamiar spędzić kilka najbliższych miesięcy wyłącznie na leniuchowaniu.
 • Alien Ant Farm krytykują Michaela Jacksona

  Alien Ant Farm krytykują Michaela Jacksona

  Członkowie amerykańskiej grupy Alien Ant Farm, którzy podbili listy przebojów swoją wersją przeboju "Smooth Criminal" Michaela Jacksona, publicznie skrytykowali Króla Popu. Muzycy zarzucają mu, że specjalnie rozsiewa plotki na temat swego zarażenia wąglikiem, aby narobić wokół swojej osoby hałasu i tym samym zyskać na popularności.
 • Alien Ant Farm: Nu-metalowa gorączka

  Alien Ant Farm: Nu-metalowa gorączka

  Kalifornijska formacja Alien Ant Farm to kolejna nu-metalowa grupa, która idąc w ślady Limp Bizkit czy też Papa Roach, próbuje podbić europejski rynek. Członkowie zespołu nie ukrywają, że popularność tego typu muzyki znacznie przerosła ich oczekiwania i twierdzą nawet, że nu-metal jest znacznie popularniejszy niż grunge w latach 90.