Alfa Romeo 147

Artykuły - Alfa Romeo 147 (15)

 • Giulietta, milano, 149?

  Giulietta, milano, 149?

  Alfa romeo 147 ma już 9 lat. W dzisiejszych czasach, gdy czas życia samochodu wynosi przeciętnie 6 lat, to wiek niespotykany.
 • 147 jeszcze przez dwa lata

  147 jeszcze przez dwa lata

  Alfa Romeo 147, która pojawiła się na rynku w 2000 roku zachwycając znaczną część motoryzacyjnego światka, będzie zjeżdżać z linii produkcyjnych jeszcze przez dwa lata.
 • Szybka i wytrzymała alfa

  Szybka i wytrzymała alfa

  Alfa romeo 147 1.6 Twin Spark okazała się najlepsza w corocznych zawodach organizowanych przez włoski miesięcznik "Auto".
 • Faul czy głupota?

  Faul czy głupota?

  Leszek Kuzaj nie wystartował w Długodystansowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Podczas treningów na torze w Poznaniu alfa romeo 147 GTA prowadzona przez rajdowego Mistrza Polski po kolizji z innym autem wypadła z toru.
 • Astra kontra 147 czyli uczeń przerósł mistrza?

  Astra kontra 147 czyli uczeń przerósł mistrza?

  Kiedy w roku 2000 na rynku pojawiała się Alfa Romeo 147 miłośnicy "usportowionych samochodów rodzinnych", zachwycili się kształtem karoserii i stylizacją wnętrza. W roku 2002 "alfiści" ponownie wpadli w zachwyt. Tym razem sprawcą tego były silniki 250 KM w GTA i sportowy diesel 140 KM. Nie mniejszą sensacją była "odmłodzona twarz" najmniejszej Alfy i podniesienie mocy w silniku JTD 16 V ze 140 KM do 150 KM.
 • UWAGA! Rusza Liga Kibiców!

  UWAGA! Rusza Liga Kibiców!

  Rusza jedyny, fascynujący, najlepszy w Polsce konkurs dla tych, którzy interesują się piłką nożną. Wspaniałe nagrody: 4 fiaty stilo, "wypasiona" alfa romeo 147, telefony komórkowe... Jeśli jesteś piłkarskim kibicem, takiej okazji nie możesz przegapić. Musisz wystąpić w Lidze Kibiców!
 • Piękna włoszka - wrażenia!

  Piękna włoszka - wrażenia!

  Jest czerwona, piękna i piekielnie szybka - właśnie taka, jak być powinna. Na testy do naszej redakcji trafiła Alfa Romeo 147 GTA.
 • TOCA Race Driver (Alfa Romeo 147) - Xbox

 • Załoga INTERIA.PL na Barbórce!

  Załoga INTERIA.PL na Barbórce!

  Miło nam poinformować, że w zbliżającym się rajdzie Warszawska Barbórka wystartuje załoga INTERIA.PL. Nasi ludzie, którzy zostali zaproszeni do udziału w słynnym już Kryterium Asów na Karowej jako rajdowi mistrzowie Polski dziennikarzy wystartują alfą romeo 147 selespeed. Warto poinformować, że próba Karowa będzie w całości transmitowana przez TV i emitowana na wielkich telebimach, co pozwoli śledzić załogi na całej długości trasy.
 • Pięć drzwi alfy 147

  Pięć drzwi alfy 147

  Jak już informowaliśmy w styczniu znajdzie się w sprzedaży nowa alfa romeo 147. Będzie to wersja 3-drzwiowa dostępna w dwóch odmianach silnikowych - 1,6 i 2,0 l. - oraz w dwóch pakietach wyposażenia. Cena modelu 1,6 to 63,48 tys. zł., a modelu 2,0 83,9 tys. zł. Prawdopodobnie w marcu przyszłego roku zadebiutuje na polskim rynku 5-drzwiowa odmiana alfy 147 (na zdjęciu), która - podobnie jak 156-tka - charakteryzuje się ... ukrytą w tylnym słupku klamką.