Alexander Rybak

Synonimy:
Aleksandar Iharawicz Rybak,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Alexander Rybak (12)

 • Alexander Rybak walczy z nałogiem. Zwycięzca Eurowizji 2009 zdobył się na osobiste wyznanie

  Alexander Rybak walczy z nałogiem. Zwycięzca Eurowizji 2009 zdobył się na osobiste wyznanie

  Choć od jego wygranej na Eurowizji minęło 11 lat, Alexander Rybak wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Teraz białorusko-norweski skrzypek i wokalista ujawnił, że od tamtego czasu zmaga się z uzależnieniem od leków nasennych i środków na depresję.
 • Alexander Rybak powraca na Eurowizję!

  Alexander Rybak powraca na Eurowizję!

  Alexander Rybak, laureat Eurowizji 2009, po latach ponownie będzie reprezentował Norwegię w Konkursie Piosenki Eurowizji.
 • Alexander Rybak śpiewa o Robercie Lewandowskim

  Alexander Rybak śpiewa o Robercie Lewandowskim

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu "FIFA (a gamer tribute)", który nagrał Alexander Rybak, laureat Eurowizji 2009.
 • Eurowizja 2017: Alexander Rybak coveruje Salvadora Sobrala

  Eurowizja 2017: Alexander Rybak coveruje Salvadora Sobrala

  Dzień po wygranej Salvadora Sobrala w finale Eurowizji, anglojęzyczną wersję jego piosenki "Amar Pelos Dois" nagrał Alexander Rybak, zwycięzca konkursu z 2009 r.
 • Alexander Rybak otwiera oczy

  Alexander Rybak otwiera oczy

  - Chciałem otworzyć młodym ludziom oczy na różnych artystów, różne gatunki, dlatego właśnie nagrałem bardzo eksperymentalny album - eksperymentalny, ale wpadający w ucho; to wciąż jest muzyka pop - tak o płycie "No Boundaries" mówi INTERIA.PL Alexander Rybak, laureat Eurowizji 2009.
 • Alexander Rybak bez granic

  Alexander Rybak bez granic

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy teledysk do piosenki "Oah", promującej drugi album laureata Eurowizji 2009 Alexandra Rybaka. "No Boundaries" ukaże się 27 sierpnia.
 • Zabawny świat Rybaka

  Zabawny świat Rybaka

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Funny Little World" Alexandra Rybaka, 23-letniego wokalisty, który w 2009 roku wygrał 54. Konkurs Piosenki Eurowizji.
 • Laureat Eurowizji zaczaruje stolicę

  Laureat Eurowizji zaczaruje stolicę

  Dziś (7 grudnia) w warszawskiej Stodole wystąpi Alexander Rybak, laureat tegorocznego konkursu Eurowizji, który wygrał z rekordową liczbą punktów. Grający na skrzypcach wokalista promuje debiutancką płytę "Fairytales".
 • "Zakochuję się cały czas"

  "Zakochuję się cały czas"

  Alexander Rybak w maju 2009 roku przeszedł do historii Konkursu Eurowizji jako wykonawca, który wygrał z rekordową liczbą punktów. Śpiewający skrzypek z Norwegii brawurowo wykonał swój utwór "Fairytale", który promował później jego solowy debiut "Fairytales".
 • "Bajki" laureata Eurowizji

  "Bajki" laureata Eurowizji

  Debiutancki album "Fairytales" przygotował Alexander Rybak, laureat tegorocznej Eurowizji, który podbił Moskwę przebojowym utworem "Fairytale".