Aleksander Winokurow

Artykuły - Aleksander Winokurow (68)

 • Media: Winokurow zapłacił Kołobniewowi za przegranie wyścigu

  Media: Winokurow zapłacił Kołobniewowi za przegranie wyścigu

  Kolarz z Kazachstanu Aleksander Winokurow zapłacił Rosjaninowi Aleksandrowi Kołobniewowi 150 tys. euro za przegranie wyścigu Liege-Bastogne-Liege w 2010 roku - doniosła w sobotę włoska prasa, powołując się na treść e-maili i szczegóły przelewów bankowych.
 • Rower Winokurowa zlicytowany na cele charytatywne

  Rower Winokurowa zlicytowany na cele charytatywne

  Rower, na którym Kazach Aleksander Winokurow wywalczył złoty medal igrzysk olimpijskich w Londynie, został zlicytowany na charytatywnej aukcji w Ałma Acie. Uzyskane za niego 243 tys. dolarów pozwoli sfinansować operacje ciężko chorych dzieci.
 • Winokurow wraca do wyścigów

  Winokurow wraca do wyścigów

  37-letni kolarz Aleksander Winokurow, który po złamaniu kości udowej podczas Tour de France ogłosił zakończenie kariery, wystartuje 15 października w wyścigu Giro di Lombardia i zapowiedział, że wypełni obowiązujący do końca 2012 roku kontrakt z Astaną.
 • Aleksander Winokurow zastanawia się nad powrotem

  37-letni kolarz z Kazachstanu Aleksander Winokurow, który w lipcu, po złamaniu kości udowej poczas Tour de France ogłosił zakończenie kariery, rozważa powrót. Zawodnik grupy Astana chce wystartować w zamykającym sezon wyścigu Giro di Lombardia w październiku.
 • Aleksander Winokurow zakończył karierę

  Aleksander Winokurow zakończył karierę

  37-letni Aleksander Winokurow ogłosił w niedzielę zakończenie kariery. Tydzień temu kolarz z Kazachstanu doznał poważnej kontuzji - złamał kość udową - podczas wyścigu Tour de France.
 • Tour de France - złamana kość udowa Winokurowa

  Kazach Aleksander Winokurow (Astana) podczas wypadku na trasie dziewiątego etapu wyścigu kolarskiego Tour de France doznał złamania kości udowej i późnym wieczorem zostanie przetransportowany z Saint-Flour do Paryża - poinformowała jego grupa.