Aleksander Matusiński

Artykuły - Aleksander Matusiński (14)

Filmy - Aleksander Matusiński (8)

 • Aleksander Matusiński dla Interii: Podjąłem kilka eksperymentów. Wideo

  Myślę, że teraz już wiem co powinienem lepiej zrobić, gdzie poszukać rezerw, żeby nasza sztafeta i Justyna Święty-Ersetic, którą trenuję prezentowała się jeszcze lepiej. W czasie pandemii mogłem spróbować nieco innych bodźców, myślę, że pewne rzeczy się sprawdziły - mówi w rozmowie z Interią Aleksander Matusiński, trener polskiej "złotej" sztafety kobiet na dystansie 4x400, trener Justyny Święty-Ersetic.
 • Aleksander Matusiński dla Interii: Ubolewam, że w Polsce nie ma hal. Wideo

  Szkoda, ze w Polsce mamy właściwie tylko jedną halę w Spale z czterema torami do biegania. Dlatego też jest tutaj trochę tłoku, nie ma idealnego komfortu przygotowań. Mam nadzieję, że od stycznia wyjedziemy na halę w Toruniu, jeśli nie wyjedziemy nigdzie za granicę - mówi w rozmowie z Interią Aleksander Matusiński, trener polskiej "złotej" sztafety kobiet na dystansie 4x400, trener Justyny Święty-Ersetic.
 • Aleksander Matusiński dla Interii: Nie jest idealnie, brakuje trochę witaminy D. Wideo

  Normalnie powinniśmy teraz trenować gdzieś za granicą, prawdopodobnie bylibyśmy w Portugalii. Robimy jednak wszystko, żeby warunki przygotowań dla dziewczyn były w miarę optymalne. Nadrabiamy zaległości, w Zakopanem zawodniczki przebywały w pokojach hipoksyjnych - mówi w rozmowie z Interią Aleksander Matusiński, trener polskiej "złotej" sztafety kobiet na dystansie 4x400, trener Justyny Święty-Ersetic.
 • Lekkoatletyka. Aleksander Matusiński: Moje zawodniczki to "wulkany energii", ale pandemia sprawiła, że stały się jeszcze silniejsze (POLSAT SPORT). Wideo

  Rozmowa z trenerem polskich "czterystumetrówek", który opowiedział o życiu codziennym kadry podczas pandemii koronawirusa. Czy trudno było okiełznać "wulkany energii" i jakie są cele na 2021 rok?