aktualizacja

Artykuły - Aktualizacja (228)

 • Zmiany Google: Czy nowa aktualizacja wpłynie na spadek ruchu?

  Zmiany Google: Czy nowa aktualizacja wpłynie na spadek ruchu?

  21 kwietnia 2015 r. zostanie wprowadzony algorytm Google, który będzie oceniać zgodność stron internetowych z urządzeniami mobilnymi. Zapowiadana zmiana nie jest jednak dużą rewolucją. Gigant z Doliny Krzemowej już od jakiegoś czasu przyzwyczaja webmasterów i projektantów stron do technik mobile.
 • Problemy Nexusa 4 po aktualizacji do Androida 4.3

  Problemy Nexusa 4 po aktualizacji do Androida 4.3

  ​Android w wersji 4.3 Jelly Bean jest już dostępny dla posiadaczy smartfonów Nexus 4. W internecie pojawiło się natomiast sporo narzekań na wadliwe działanie sprzętu po przeprowadzeniu aktualizacji.
 • Duża aktualizacja do Lumii już w lipcu?

  Duża aktualizacja do Lumii już w lipcu?

  W sieci pojawiły się pierwsze pogłoski o dużej aktualizacji telefonów Nokia Lumia, która miałaby zostać przeprowadzona już w lipcu. Informacje pochodzą z twitterowego konta jednego z włoskich użytkowników, który posługuje się niezwykle precyzyjną terminologią.
 • Microsoft ostrzega - problemów z Javą ciąg dalszy

  Microsoft ostrzega - problemów z Javą ciąg dalszy

  Microsoft ostrzega, że niektórzy cyberprzestępcy mogą wykorzystać zamieszanie wokół aktualizacji Javy do przeprowadzenia ataków na komputery użytkowników. Problem jest poważny.
 • Pierwsza aktualizacja Windows 8 już jutro

  Pierwsza aktualizacja Windows 8 już jutro

  Windows 8 zagościł na pierwszych urządzeniach dopiero 3 tygodnie temu, a już mamy informację o pierwszej aktualizacji.
 • iOS 6.0.1 dostępny do pobrania

  iOS 6.0.1 dostępny do pobrania

  ​W czerwcu koncern spod znaku nadgryzionego jabłka zaprezentował najnowszą wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego - iOS 6, który został wydany w ręce użytkowników na początku drugiej połowy września. Jak się jednak okazało platforma ta nie jest idealna i wymaga odpowiednich łatek oprogramowania. Od jakiegoś czasu słyszeliśmy pogłoski mówiące o nadchodzącej aktualizacji systemu. Ta dziś została wydana w postaci iOS 6.0.1.
 • HTC One X z Androidem 4.1

  HTC One X z Androidem 4.1

  HTC wywiązało się z obietnicy aktualizacji oprogramowania smartfonów One X i One S do Androida 4.1 Jelly Bean. Proces uaktualniania pierwszego z nich właśnie ruszył.
 • Apple pracuje nad iOS 6.1, aktualizacja 6.0.1 w najbliższych tygodniach

  Apple pracuje nad iOS 6.1, aktualizacja 6.0.1 w najbliższych tygodniach

  Na Worldwide Developer Conference (WWDC) 2012, firma Apple zaprezentowała najnowszą odsłonę swojego systemu operacyjnego - iOS 6. Aktualizacja została udostępniona globalnie kilka miesięcy później, 19 września. Od tego momentu minął ledwie miesiąc, a już pojawiają się spekulacje dotyczące nadchodzącej łatki oprogramowania w postaci aktualizacji systemu do wersji iOS 6.0.1.

Filmy - Aktualizacja (2)