akcja poszukiwawcza

Artykuły - Akcja poszukiwawcza (11)

 • Zaginął piłkarz Dominik Kaczor. Trwa akcja poszukiwawcza

  Zaginął piłkarz Dominik Kaczor. Trwa akcja poszukiwawcza

  Przed paroma dniami zaginął polski piłkarz Dominik Kaczor. Zorganizowano i nagłośniono akcję poszukiwawczą zawodnika. Po raz ostatni widziany był w sobotę na terenie Holandii.
 • Trwa akcja poszukiwawcza w Tatrach

  Trwa akcja poszukiwawcza w Tatrach

  Ratownicy TOPR szukają turystów, którzy zaginęli w okolicy Dol. Chochołowskiej- informuje Tygodnik Podhalański.
 • Polak zaginął w Andach

  Polak zaginął w Andach

  Trwają poszukiwania polskiego wspinacza, który zaginął w Andach w Ameryce Południowej. Szanse na powodzenie akcji są niewielkie.
 • Uratowani Polacy już razem w Rotterdamie

  Uratowani Polacy już razem w Rotterdamie

  Akcja poszukiwawcza po kolizji dwóch statków na Morzu Północnym nie zostanie wznowiona. Sześciu Polaków, których uratowano z katastrofy, przebywa już w Rotterdamie; ich stan jest dobry i nie ma potrzeby hospitalizacji - podała w piątek ambasada RP w Hadze.
 • Trwa identyfikacja ofiar zderzenia pociągów

  Trwa identyfikacja ofiar zderzenia pociągów

  Akcja poszukiwawcza na miejscu katastrofy potrwa do momentu, w którym służby zyskają pewność, że pod wrakami rozbitych pod Szczekocinami pociągów nikogo już nie ma - poinformował w Katowicach wojewoda śląski Zygmunt Łukaszczyk.
 • Niemcy: Morderca uciekł ze szpitala psychiatrycznego

  Niemcy: Morderca uciekł ze szpitala psychiatrycznego

  Z niemieckiego szpitala psychiatrycznego w Wiesloch uciekł morderca. Skazany na dożywocie mężczyzna przed rokiem zabił jedną kobietę - kierowcę taksówki, a drugą brutalnie zgwałcił. Na południu Niemiec trwa wielka akcja poszukiwawcza.
 • Koniec poszukiwań zaginionych po katastrofie statku Korei Płd.

  We wtorek nad ranem czasu polskiego zakończyła się akcja poszukiwawcza 17 osób zaginionych po zatonięciu południowokoreańskiego statku rybackiego u wybrzeży Nowej Zelandii; ich szanse na przeżycie są znikome - podała nowozelandzka ekipa ratunkowa.
 • Wracają wszyscy, żywi i martwi

  Wracają wszyscy, żywi i martwi

  Dramatyczna akcja poszukiwawcza zaginionego w Afganistanie żołnierza, to dowód, że coś się w naszej armii zmienia na lepsze.
 • Alpy: Zginął Polak, dwoje jest poszukiwanych

  Alpy: Zginął Polak, dwoje jest poszukiwanych

  Polski alpinista zginął przed południem, schodząc ze szczytu Mont Blanc w Alpach francuskich. W szwajcarskich Alpach trwa akcja poszukiwawcza polskiego małżeństwa, które kilka dni temu wyszło ze swojego pola namiotowego i nie daje znaku życia.
 • Egipt: Szukają czarnej skrzynki

  Agenci francuskiego kontrwywiadu i eksperci próbują ustalić, co spowodowało wczorajszą katastrofę egipskiego samolotu. W wypadku zginęło 148 osób, w tym 133 francuskich turystów. Na miejscu tragedii na Morzu Czerwonym trwa akcja poszukiwawcza.