akcja

Artykuły - Akcja (120)

Filmy - Akcja (4)

 • Policjant: Próby negocjacji spaliły na panewce

  Nie żyją 32-latek i jego 17-letnia partnerka, którzy zabarykadowali się w mieszkaniu przy ul. Cegielnianej w Sanoku. Jak relacjonuje kom. Paweł Międar z podkarpackiej policji, po fiasku negocjacji z zabarykadowanym mężczyzną po północy zapadła decyzja o wkroczeniu antyterrorystów do mieszkania.
 • Sąsiedzi o policyjnym oblężeniu w Sanoku

  Nie żyją 32-latek i jego 17-letnia partnerka, którzy zabarykadowali się w mieszkaniu przy ul. Cegielnianej w Sanoku. Późnym wieczorem, po wielu próbach nawiązania z mężczyzną kontaktu, policjanci wkroczyli do mieszkania i znaleźli ciała. Mężczyzna był uzbrojony, wcześniej strzelał do policjantów, którzy próbowali się zbliżyć do bloku.
 • Policja weszła do mieszkania w Sanoku. Znaleziono dwa ciała

  Kom. Paweł Międar z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podsumowuje akcję w Sanoku. W mieszkaniu, w którym przez kilkanaście godzin zabarykadowany był 32-letni podejrzany o morderstwo mężczyzna i jego 17-letnia przyjaciółka, znaleziono ich ciała. Najprawdopodobniej popełnili samobójstwo. Antyterroryści weszli do mieszkania przed godziną 2.00 w nocy. Znaleźli tam też broń.
 • Dramat w Sanoku: policja opuszcza miejsce zdarzenia

  Zakończyła się policyjna akcja w bloku przy ul. Cegielnianej w Sanoku. W mieszkaniu, w którym przez kilkanaście godzin zabarykadowany był 32-letni podejrzany o morderstwo mężczyzna i jego 17-letnia przyjaciółka, znaleziono ich ciała. Policja opuszcza miejsce zdarzenia.