Agnieszka Sienkiewicz

Artykuły - Agnieszka Sienkiewicz (77)

 • ​Agnieszka Sienkiewicz wraca do "Tańca z Gwiazdami"

  ​Agnieszka Sienkiewicz wraca do "Tańca z Gwiazdami"

  ​Agnieszka Sienkiewicz, zwyciężczyni drugiej edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" po sześciu latach znów pojawi się na parkiecie programu. I znów będzie tańczyć ze Stefano Terrazzino, z którym sięgnęła po Kryształową Kulę. A także z obecną partnerką taneczną włoskiego mistrza - Julią Wieniawą.
 • Agnieszka Sienkiewicz przeczytała komentarz na swój temat i dała popalić jego autorce

  Agnieszka Sienkiewicz przeczytała komentarz na swój temat i dała popalić jego autorce

  Aktorka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie na tle ogrodu, ale komentarz, który pojawił się pod tym postem, popsuł jej humor. Jedna z obserwatorek, zarzucając jej zbytnią chudość, stwierdziła, że jej ciało to "same kości". Ten wpis wywołał u Agnieszki Sienkiewicz ostrą reakcję.
 • Agnieszka Sienkiewicz: Jak poznała męża?

  Agnieszka Sienkiewicz: Jak poznała męża?

  Gościem kolejnego odcinka programu "Demakijaż" (niedziela, 30 września) Krzysztofa Ibisza będzie aktorka Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Jedna z "Przyjaciółek", laureatka Kryształowej Kuli w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", a prywatnie spełniona żona i mama 2,5-letniej Zosi.
 • Agnieszka Sienkiewicz wywołuje kontrowersje w bikini

  Agnieszka Sienkiewicz wywołuje kontrowersje w bikini

  Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z gwiazd serialu „Przyjaciółki”, emitowanego przez telewizję Polsat od 2012 roku i cieszącego się niesłabnącą sympatią widzów.
 • Agnieszka Sienkiewicz pokazała suknię ślubną

  Agnieszka Sienkiewicz pokazała suknię ślubną

  Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z gwiazd serialu „Przyjaciółki”. Wciela się tam w, przebojową i niezbyt lubianą, Dorotę.
 • Niezwykła podróż Agnieszki Sienkiewicz

  Niezwykła podróż Agnieszki Sienkiewicz

  Widzowie mogą kojarzyć Agnieszkę Sienkiewicz przede wszystkim z bardzo popularnego serialu „Przyjaciółki”, emitowanego na antenie telewizji Polsat.
 • Agnieszka Sienkiewicz: Moje życie nabrało przyśpieszenia

  Agnieszka Sienkiewicz: Moje życie nabrało przyśpieszenia

  W programie "The Brain. Genialny Umysł" Agnieszka Sienkiewicz przedstawia zakulisowe życie bohaterów programu. Kto z nich zrobił na niej największe wrażenie i jak godzi pracę z życiem rodzinnym?
 • Agnieszka Sienkiewicz: Nie szastam pieniędzmi

  Agnieszka Sienkiewicz: Nie szastam pieniędzmi

  Jako serialowa Dorota doskonale wie, jak uwieść bogatego prezesa. W prawdziwym życiu Agnieszce Sienkiewicz nie w głowie takie intrygi

Filmy - Agnieszka Sienkiewicz (5)

 • "Demakijaż": Agnieszka Sienkiewicz-Gauer

  Agnieszka Sienkiewicz-Gauer urodziła się w Mrągowie. Jej najmocniejszym przeżyciem z dzieciństwa było patrzenie z mostu na przejeżdżające pociągi, oczywiście w towarzystwie kolegów. Od zawsze była przedsiębiorcza i zaradna. Pierwsze pieniądze zarabiała w sklepie mięsnym i do dziś ma wstręt do surowej wątróbki. Skończyła policealne studium teatralne w Olsztynie, w którym długo nie mogła się odnaleźć, a mimo to szybko została najmłodszą dyplomowaną aktorką w Polsce i niemal natychmiast dostała rolę w Agentkach Piotra Wereśniaka, choć prawdziwą popularność przyniosły jej uwielbiane przez widzów Przyjaciółki. Na jej aktorski wizerunek składa się niezwykłe połączenie seksapilu, dziewczęcości i naturalnej urody, którą lubi podkreślać zdjęciami bez makijażu i retuszu. Maksimum satysfakcji dało jej stworzenie wspaniałej rodziny. Lubi wyzwania, zwłaszcza kiedy kończą się pierwszym miejscem na podium, tak jak w Tańcu z gwiazdami, który wygrała ze Stefano Terrazzino. W jej życiu wszystko dzieje się ekstremalnie, zwłaszcza relacje z ludźmi. Nigdy nie zaryzykowałaby miłości dla kariery. Przez świat idzie z odwagą lekko unosząc się nad ziemią.
 • Stefano Terrazzino do teraz spotyka się z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz

  Stefano Terrazzino wciąż utrzymuje zażyłe relacje z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, z którymi wywalczył pierwsze miejsca w poprzednich edycjach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tancerz jeździ z nimi m.in. na pokazy tańca. Zdradza również, że stara się po równo dzielić między nie czas i nie porównuje ich do siebie, bo są zupełnie inne.
 • Terrazzino: Po każdym odcinku idę na imprezę

  Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino z niecierpliwością czekają na kolejny odcinek programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Para zaprezentuje w nim swój ulubiony taniec, czyli zmysłową rumbę. Stefano Terrazzino przyznaje, że taniec jest dla niego nie tylko pracą, lecz także sposobem na odreagowanie stresu. Wieczory, po każdym odcinku tanecznego show spędza na imprezie w klubie. Agnieszka Sienkiewicz woli zrelaksować się w ulubionym gabinecie kosmetycznym.
 • Agnieszka Sienkiewicz opiekuje się porzuconymi niemowlętami

  Agnieszka Sienkiewicz uwielbia przebywać z dziećmi. Aktorka długo pracowała jako niania, a od kilku miesięcy jest wolontariuszką w ośrodku dla niechcianych dzieci. Gwiazda serialu „M jak Miłość” przyznaje, że opieka nad odrzuconymi przez rodziców niemowlakami, spragnionymi czułości i bardzo ufnymi, to dla niej wyjątkowe przeżycie.